Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 23. napján barnázás...

A ciklus 23. napján barnázás normális?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, és duphastont szedek. Elvileg pontosan kellene megjönnie, nem egy héttel előtte pecsételni.
2011. dec. 9. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet peteérési "vérzés" is...de nem tudom..! Ha esetleg a 14 nap körül voltatok együtt, akkor lehet beágyazódás is...! Mert elvileg a beágyazódás 7-12 nap! Sok sikert nektek:)
2011. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, a 14. napon voltunk együtt, és nagyon izgulunk, hogy sikerült e végre :D

A legszebb ajándék Karira :D

2011. dec. 10. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet beágyazódás.Nekem is volt 3 napig!

6+4hkm

2011. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kicsit hasonló az én esetem is. 14-re nem várom és egy kis barnázásom volt ma plusz szurkál a petefészkeimbe meg a hasamba.Eddig csak a nem várt nappal előtt fél nappal szoktam barnázni. Hamarabb még sosem jött meg inkább később ugyhogy bizom minden jóban.Remélem neked is jól fognak alakulni a dolgok :)
2011. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A rendes vérzés 3 napig tartott. Teszt negatív. A hasam a mai napon szurkált... teszteljek a hétvégén??
2011. dec. 20. 02:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!