Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe lehet esni? Első...

Így teherbe lehet esni? Első alkalom, vettünk óvszert de előtte párom berakta, mert nem akartuk gumival elrontani. Körülbelül fél perc után rendesen gumival csináltunk a védekezés miatt.

Figyelt kérdés
Azt hittem minden oké. De most már 2napja késik és nem tudom mi lehetett(gumit megnéztük még nem szakadt ki).
2009. máj. 16. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előváladékban is lehetnek jól mozgó hímivarsejtek, amitől teherbe lehet esni.

Ha két napot késett a mensid, akkor vegyél egy tesztet- ekkortájt már megmondja az igazat általában.

2009. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Jól szól az előttem író! sokan nem tudják, de az előváladékban is van nagyon nagyon sok életképes spermium (ne magadra vedd, csak általánosítok!). Ráadásul ez még észrevehetetlenebb, mert áttetsző . A teszt választ ad a kérdésedre.

2009. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mi nem gumiztunk,csak megszakitottuk,így most a második babánkat várjuk.
2009. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!