Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondtátok el a párotoknak...

Hogy mondtátok el a párotoknak hogy babát vártok? Ő hogy reagált? Megtartottátok? Hány évesek voltatok? Tervezett baba vagy becsúszott?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tervezett, én 23, ő 28, és egyszerűen csak felhívtam telefonon a teszt után, mert épp ügyelt. :D
2011. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

együtt teszteltünk, terveztük a babát szerencsére elsőre sikerült,

mikor megszületett akkor én 23 ő 29



viszont előző kapcsolatomba becsúszott a baba, amikor elmondtam neki akkor kiakadt kiabált ütött vágott mindent ami a kezébe került, hát ilyen reagálás után elvetettem a kapcsolatot azonnal megszakítottam

akkor én 20 ő pedig 28 volt

2011. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az első terhességemet nem terveztük de tisztában voltunk vele, hogy benne lehet a pakliban, mivel nem védekeztünk. Akkor együtt teszteltünk...még idő előtt és persze negatív lett és mindketten csalódottak voltunk, miután kimaradt a mensim egyből teszt, az pozitív lett és nagyon örültünk neki, de ez a terhességem sajnos megszakadt, spontán elment a baba 8hetesen :( Akkor megbeszéltük, hogy amint lehet próbálkozunk, így is tettünk 3hónap elteltével, össze is jött egyből :) a párom nem volt itthon mikor teszteltem, üzenetet küldtem neki, nagyon nagyon boldogok voltunk, vagyis vagyunk azóta is :) most 11+3 hkm vagyok :)) én 24 a párom 33éves
2011. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én akkor 23 voltam, ő 34. Tervezett baba volt, az esküvő után kezdtünk el próbálkozni.

Egy vasárnapi napon rájöttem, hogy elszámoltam az esedékes mensit, és már 1 hete meg kellett volna jönnie. Besurrantam a fürdőbe, megcsináltam a tesztet, majd örömömben kirohantam, és a nyakába ugrottam. Ő meg nem értette még akkor sem, amikor a tesztet lobogtattam. Nem értette, miért örülök a peteérésnek ennyire- azt hitte, megint ovulációs teszt. :D

Aztán nagy nehezen leesett neki. :)

2011. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Messengeren, azonnal, hogy megvolt az eredmény. Örült neki. Hogyne tartottuk volna meg. 35. Terveztük már vagy 6 éve.
2011. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem terveztük, de előtte pár hónappal már összeházasodtunk. Én 23 voltam, férjem 25. Együtt teszteltünk, miután 5 napja már késett, azt előtte nap elmondtam neki, hogy már napok óta késik. Nagyon örült neki !
2011. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nekem becsúszott. Hazaértem melóból leültem mellé és fülig ért a szám. Meg se szólaltam és ő mondta: Te terhes vagy!!! Nagyon örült neki:)
2011. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én 34, a Férjem 50.

Nagyon-nagyon terveztük, 19 hónapot vártunk Rá ...

A Férjem hazajött a melóból, mondtam neki, hogy csukja be a szemét, mert van egy Aprócska Meglepetésem.

Odanyomtam neki a kétcsikos tesztet, mire Ő, a racionális: "Magyarul terhes vagy."

Megpuszilgatott, nagyon örült.

2011. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tervezett baba, majd másfél évet vártunk rá. Együtt teszteltünk mensi előtt 3 nappal és el sem akartuk hinni amit látunk kétcsíkos volt a teszt.:)

A kor én 30 a párom 31 éves.

2011. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tervezett baba, együtt teszteltünk.

Én 25 ő 29 éves volt.

Most várjuk a 2. gyerkőcöt. :)

2011. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!