Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 27. -én volt egy e....

Október 27. -én volt egy e. ü. -i kaparásom, dec.2. -án jött meg először a menzeszem! Ez azt jelenti, hogy addig nem is volt peteérésem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

De valószínűleg volt kb. november 18 körül.


Miért gondolod, hogy nem volt? A peteérés nem a mensi után, hanem előtte két héttel van:)

2011. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy előtte van,csak akkor hogyhogy nem menstruáltam?Vagy ilyen esetben,műtét után teljesen másképp működünk?Hova tűnt a novemberi??Előtte aug.28.-án volt!Babát szeretnénk és nem tudom mikor lesz a következő pé.-m!
2011. dec. 12. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Október 27 és december 2 között 34 nap van. Egyáltalán nem meglepő, hogy egy eü küret után némiképp regenerálódik a szervezet. A december 2-ai, az a novemberi:)


A küret meg valószínű pont azért kellett, mert valami nem volt rendben, pláne, hogy augusztus óta nem volt meg.

Megcsinálták, most minden rendben van, helyreállt odabent a béke, megindult a peteérés, rendben zajlott a ciklus.

2011. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A peteérés nem feltétele a menstruációnak. Akkor is menstruálsz ha nincs peteérésed, mert a menstruációt a hormonok irányítják. :)


Elméletileg az eü kaparás után véreztél egy ideig, majd újrakezdődött a ciklusod. Ezért tűnik úgy, hogy kimaradt egy vérzésed.


Peteérést ovulációs teszttel tudod megnézni, a menstruáció előtt 14 nappal van.


Próbálkozzatok, előbb-utóbb összejön. :)

2011. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy használj ovu tesztet, teszveszen vaterán 70-80 Ft.ért megkapod darabját, azzal azért elég jól belőhető a pé.
2011. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A műtét napján volt csak egy pici vérzésem,mire hazaértem este teljesen elmúlt.Most is csak 2napig volt 3.nap már szinte semmi!
2011. dec. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!