Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után hány nappal...

Együttlét után hány nappal mutatja a 10-es érzékenységű teszt a biztos eredményt?

Figyelt kérdés
november 17.-én volt meg utoljára és 25-28 naposak a ciklusaim.Nem fáj a mellem de a hasam néha bizsereg.Fel vagyok pár napja puffadva.
2011. dec. 13. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt előtt 5 nappal mutatta ki halványan, de egyértelműen.
2011. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csináltam 2 tesztet.Reggel első vizeletből és most 1 órája, de semmit nem látok illetve 2.csíkot nem.Lehetek még terhes vagy ez már tutti nem lehetséges és megjön?
2011. dec. 13. 12:52
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Miért görcsölsz ennyire rá?

Várj még, ha nem jön meg akkor tesztelj!

2011. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem értem mert nekem a menses előtt 1 héttel már szokott mellfeszülés lenni, de most nincs semmi.
2011. dec. 13. 12:57
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Nemszabad ennyire rágörcsölni!Nekem egyik hónapba van egy csomó tünet,a másikba semmi és mégis mindig megjön,de nem foglalkozom vele ha akar akkor úgyis jön a baba..
2011. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Együttlét után kb. 14 nap, de ez egyénenként eltérhet. Igazából az a biztos, hogy az elmaradt menzi utáni napokban. De ha jól számolom, akkor neked már meg kéne jönnie (illetve nem :)). Szóval szerintem reggeli vizelettel próbálkozhatsz. Drukkolok!!!
2011. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát a ma reggeli tesztem is negatív és valószínűleg megfog jönni.A mellem tegnap estétől elkezdett érzékeny lenni de még mindig nem fáj ahogy menses előtt szokott.Az utolsó mensesem nov.17-én volt és 25-28 naposak a ciklusaim.Már azt sem tudom hogy mikor kellene megjönnie.Előző 3 hónapban mindig 25-26 napra jött meg.Ma vagyok a 27.napomon. 2 gyerekem van már és a 2. terhességemnél is a 30-31. napon mutatta ki, de emlékszem hogy akkor már előtte több nappal fájt a mellem és fehér folyásom is volt.Most meg száraz vagyok napok óta.Majd írok még a héten hogy mi lett a vége.
2011. dec. 14. 08:30
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Akkor még van remény. Lehet, hogy most is csak később akarja megmutatni magát. :) Nagyon szorítok neked!
2011. dec. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A ma reggeli teszt csalóka mert hol látok egy halovány 2.csíkot hol nem.Lehet hogy én képzelem oda vagy csak a helyét látom.Nem tudom.A ciklus.hu-n vezetek egy menses naptárt januártól és az azt írja hogy 15.-én azaz holnap kell megjönnie.Érzem is már a közelségét amúgy.Még van 5db tesztem így csinálok minden reggel egyet amíg nem jön meg vagy ki nem mutatja.Halvány reményt látok rá.De amíg nem jön meg addig van remény.

2011. dec. 14. 08:45
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem jött meg de már a mellem nyomásra picit fáj.A hasam is egyre feszesebb illetve nagyobb nyomást érzek mint menses előtt szoktam.Nagyon kíváncsi vagyok hogy most a mai nap megjön-e.Csináltam tesztet és ha nagyon gúvasztom a szemem akkor van ott valami csíkocska ami rózsaszín de annyira halovány hogy első ránézésre nem látni csak ha belebújok.Nem tudom.A többi tesztnél még ennyit sem láttam, de ezt se mondanám pozitívnak.Ha nem jön meg akkor legközelebbi tesztet már csak szombat reggel csinálok a nemvárt napján. :)
2011. dec. 15. 07:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!