Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akarok rágörcsölni a...

Nem akarok rágörcsölni a babára de alig bírom kivárni a nemvárt napot hogy tesztet csinálhassak! Milyen tippetek van hogy ez járjon állandóan az eszembe?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt jól csinálod, nem kell tipp! :) "Milyen tippetek van, hogy ez járjon állandóan az eszembe?" :D

Ha azt szeretnéd tudni, hogy mi a tipp arra, hogy NE ez járjon az eszedbe, arra nem tudok mit mondani... Próbáld magad lekötni mással (pl. film, a párod, olvasás). De szerintem tök mindegy, mert az agyad egy része úgyis erre fog figyelni. Én ugyanígy vagyok, pedig nekem már van egy 3 éves gyerekem. :S Péntekre nem várom, de nem bírom kiverni a fejemből!


Drukkolok neked!!!

2011. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,én is neked!na majd meglátjuk mi lesz!csak olyan nehéz....
2011. dec. 13. 22:27
 3/5 A kérdező kommentje:
és az elsőnél mikor tudtad meg hogy terhes vagy?még mensi előtt vagy nemvárt után?
2011. dec. 13. 22:28
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Teljesen egyetértek az első hozzászólóval. :-)

Amikor a teszt az eszembe jut nemvárt előtt, akkor arra gondolok, hogy a dolog már eldőlt, és csak fölöslegesen stresszelném magam egy korai álnegatív teszttel. Eddig ezzel a módszerrel mindig sikerült a nemvárt napjáig megállni a tesztelést. :-)

2011. dec. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Az első terhességem első próbálkozásra összejött. Akkor nem is gondolkodtam ezen, úgy voltam vele, hogy majd jön, de ahogy abbahagytuk a védekezést már köv. hónapban terhes voltam. Nekem akkor mindig fájt a mellem menzi előtt, akkor is elkezdett fájni, gondoltam majd megjön, de mivel 2 hét után sem történt semmi, vettem egy tesztet, ami erős + volt. Sajna az a terhesség nem maradt meg. Missed ab. műtét után 6 héttel mondta a doki, hogy lehet próbálkozni. Akkor nagyon akartam, hogy mielőbb terhes legyek. Nem is figyeltem sem a testem változását, sem a menzi várható napját, hanem csak azt számoltam, hogy az együttlét után mikor mutatja ki leghamarabb a teszt, ha sikerült. Az első még negatív volt, aztán néhány nap múlva egy nagyon-nagyon halvány pozi, újabb néhány nap múlva még mindig halvány, de egyértelmű, szóval újra első próbálkozásra sikerült. Emiatt is éltem bele magam, hogy majd most újra hipp-hopp terhes leszek. :( De nem úgy tűnik. Menzi előtti mellfájdalmam szülés óta nem volt és most sem érzek semmit. A hasam alja szokott feszülni, de ez múlt hónapban is megvolt, de mégsem lett baba, pedig azt hittem. Szóval most kezdek nagyon nekikeseredni, pedig az eszemmel tudom, hogy teljesen felesleges, hiszen ha akar úgyis jön majd a baba.

Köszi a drukkot! Én pénteken reggel fogok tesztelni, de próbálom azért nem beleélni magam.

2011. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!