Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető hogy terhes vagyok?

Elképzelhető hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
5 napja késik a menzesem, ami egyébként mindig pontos szokott lenni. Vettem már két terhességi tesztet, mindkettő negatív lett. ennek ellenére mégis úgy érzem, hogy valami van odabent:) Nem fáztam föl, nem volt semmi stressz, idegesség mostanában. Az alhasamban szurkáló fájásokat érzek,görcsölgetek, de nem pont úgy mint mikor megjön. Gyakran érzem azt hogy megvan duzzadva a méhem. Nagyon szeretnék kisbabát. De olyan jó lenne tudni, hogy itt van e már. Ha tudtok légyszi segítsetek. köszönöm.
2011. dec. 15. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív... Mikor csináltad őket? Ha nem vagy biztos a dologban menj el dokihoz, lehet más oka is a késésnek.
2011. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia Elvileg lehetsz, mert a HCG nem mindenkinél ugyanúgy duplázódik, van akinél csak késpbb mutatja ki. Szerintem szerezz be egy 10-es érzékenységűt és reggeli első vizelet!


Sok sikert! Drukkolok!

2011. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy későbbi peteérésed volt, esetleg nemrég történt a beágyazódás. A hcg a beágyazódás után kb. 2 héttel éri el azt a szintet, hogy a teszt kimutassa. Ha számításba veszed, hogy a sperma kb. 3 napig él a méhben a petesejtre várva, plusz az 10-14 nap mire beágyazódik, akkor simán lehet, hogy később fogja neked a teszt kimutatni! :) Én azért nagyon drukkolok! Ha végképp semmi eredmény 1 héten belül, akkor jövő héten én biztos elmennék dokihoz, hogy nézze meg mi történik odabent.
2011. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek egyáltalán nem mutatta ki a teszt,az orvos állapította meg uh-al.Tünetei neki is voltak.Tesztelj 2napont 10es érzékenységűvel.sok sikert!
2011. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy tesztet. Ha addig sem jön meg akkor hétfőn elmegyek orvoshoz. annyira szeretném. olyan jó lenne ha az lenne. miért lehetett az hogy a barátnődnek egyáltalán nem mutatta ki, ez gyakori?
2011. dec. 15. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:

A beágyazódás sokkel rövidebb idő, kb.1 hét -10 nap.

Ezt követően kb. 1 héttel éri el a HCG a vizeletes teszttel a terhes szintet. HCG szintek:

[link]

2011. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ez a táblázat szerint akkor lehet, hogy nekem még nem olyan magas hogy érzékelje?

hát várok még pár napot, hátha ez változik. köszönöm.

2011. dec. 15. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán :) nagyon fontos, hogy higgy benne!


Szurkolok! (a táblázatos voltam)

2011. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!