Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Féljek, vagy nem lesz baj? Ma...

Féljek, vagy nem lesz baj? Ma reggel lett egy pozitív tesztem, de megijesztettek! A napokban is írtam már itt, valószínű, hogy megéreztem a beágyazódást, két hét késés, sűrű pisilés, és ma reggel végre egy pozitív teszt!

Figyelt kérdés

De viszont!Múlt hónapban ugyanez volt:sűrű pisilés,tünetek,de akkor két hét késés után nagyon erős görcsök és vérzés közepette meg is jött,sajnos.Most így visszagondolva valószínű,hogy akkor elment a baba.

De ma az ügyeleten egy doki nő azt mondta,hogy miután akkor spontán vetélésem volt,ezért nagyon nagy felelőtlenség,hogy ismét próbálkoztunk!És hogy lehet,hogy ha nem tisztultam ki rendesen,akkor problémák lesznek most ezzel a terhességgel..:(

De akkor nemtudtam,hogy az mi volt,csak most így visszagondolva tudom!Tényleg felelőtlenség volt?Hiszen sok nő,aki nem figyeli a szervezetét,sokszor nem is tudja,hogy spontán a menszesszel elmegy egy magzat!Most tényleg valószínű,hogy ezzel a babával baj lesz?Szerintetek baj,hogy nem vártam?


2009. máj. 17. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A doki nő az ügyeleten ha nem nőgyógy volt akkor ne adj a véleményére és holnap menj el egy rendes nődokihoz és mond el neki hogy mit mondtak az ügyeleten de nem vagy felelőtlen hisz nem tudhatod még most mes biztosan hogy akkor tényleg elvetéltél-e vagy sem vagy csak a 2 hét késés miatt volt darabos mert attól hogy darabos az nem biztos hogy a bab miatt volt , szóval ne izgulj hanme nyugi és nagyon nagy gratula a babához , örülj neki terhes vagy és anyuka leszel most nagyon irigyellek.....

2009. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Kezdd el inni minél hamarabb a palástfű teát - napi két csészével! A terhesség első három hónapjában kifejezetten ajánlott, mert megelőzhető vele a vetélés - megakadályozza a magzat kilökődését. Vigyázz magadra, ha már van egy pozitív teszted, irány a doki, hátha ő is tud segíteni vhogy! Sok sikert, remélem nem lesz semmi baj!
2009. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem darabos vérzés miatt hiszem,hogy vetlélsem volt,hanem mert megéreztem ugyanúgy,és ugyanazokat,mint most!És olyan erős vérzésem és görcs volt,mint azelőtt még soha!Tehát 90%,hogy akkor elment..

De engem most inkább az idegesít,hogy mi van,ha tényleg nem tisztultam ki rendesen?És esetleg gond lesz a babával..?Járt már valaki úgy,hogy spontán után rögtön terhes lett?És mi lett vele?

2009. máj. 17. 19:30
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja,és egyébként köszi a válaszokat,és a tanácsot :)

Ja,és nem nőgyógyász volt a doki,de volt abban logika,amit mondott...:(

2009. máj. 17. 19:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, az ügyeletes utánanézett valamilyen dokumentumodnak az esettel kapcsolatban? Ha nem, akkor ne okoskodjon!

Megéltem már sok hülyeséget sürgősségin, de még nőgyógyászoktól, tudnám sorolni.

Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, egyébként találkozhatsz még ilyen emberekkel, de légy okosabb.

Most arra figyelj, hogy minél jobb kezekben legyél és azonnal progeszteronpótlás! Ilyenkor mást nem nagyon tudnak. Ha új orvost váltasz, akkor csak annyit említs, hogy előfordult már veled ez, de hogy mikor, azt kerüld.

Legyél határozott és rámenős.

Nekem is javallt volt egyszer Utrogestan szedése azonnal, s ahogy orvost akartam váltani, kerek-perec megmondta, hogy ő nem ír fel.

Rohantam, hogy ki tud segíteni...

A hormonális problémán lehet segíteni, ez legyen előtted!

Egyéb esetben pedig sajnos hagyni kell, hogy a természet szelektáljon. Ezt mindenkinek tudomásul kell venni.

Volt művi vetélésem, s akkor azt mondták, hogy lehet akár az első megvárt mens. után próbálkozni.

Úgyhogy ne hagyd magad, hogy lenézzenek, megalázzanak!

2009. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a doki tud adni bizonyos magzatvédő gyógyszert!

Biztos nem lesz semmi baj,ne idegeskedj (tudom könnyű ezt mondani )de az idegeskedés árthat!

Gratulálok a pozitív tesztedhez!!!!Boldog babavárást!!!!

2009. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3.hozzászoló

Köszi a bíztatást!:) Igen,sajnos én is tudom,hogy milyenek tudnak lenni az orvosok,volt már,hogy sírva jöttem ki a rendelőből,pedig én eléggé erős személyiség vagyok..

Én is azért mentem orvoshoz egyébként,hogy gyógyszerrel segítsenek megtartani a babát!

Csak amiatt félek,hogy én nem vártam egy hónapot,hanem egy hónapon belül újra terhes lettem.És amiatt aggódom,hogy ne legyen baj..:(

2009. máj. 17. 19:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsősorban nyugodj meg! Ne félj, semmi baj nem lesz veletek! GRATULÁLOK!!!

Van görbéd?

2009. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
magnesi citricill 2szer 1 nap ajánlott végig, megelőzi a vetélést, recept nélkül kapható!
2009. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Dehogy vagy felelőtlen,csak némelyik doki örül okoskodni,meg a beteget lekezelni!Nyugodtan örülj a terhességednek,szedjél vitamint,főleg magnézumosat,meg igyál palástfűteát,az erősiti a méhet!Ne foglalkozz senkivel!Egyáltalán nem baj,hogy nem vártál.Én itt olvastam olyanról is,hogy műszeres befejezés után mindjárt terhes lett és nagyon boldog!Neked is sok boldogságot és boldog babavárást!

2009. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!