Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek sikerűlt a Jónás...

Valakinek sikerűlt a Jónás naptár segítségével teherbe esni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kiszámolásos a Jónás?

Ha igen,akkor nekem 3x is sikerült,és a nemét is így befolyásoltuk,és be is jött mind 3x.

2009. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Amit a jónás naptár beír peteérésnek arra lehet adni?Mert ha lehet arra lehet alapozni,hogy az jó akkor jókor voltunk együtt!

Egy angol nyelvű oldalon csináltam meg a jónás naptáramat ami egész évre mutatja mikor van esély a babára!Te melyik oldalon csináltad?Gratulálok a gyerekekhez!:-)

2009. máj. 18. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem kifejezetten figyeltük a jónást, de 10 hónap próbálkozás után érdekes módon akkor sikerült a kistesó amikor a ciklusom legvégén (mensi előtt egy nappal) volt a jónás napom. Szóval egyáltalán nem ciklus közepén volt peteérésem, akkor hiába is próbálkoztunk.

Utólag amúgy visszanéztem a fiamat is és ő is a jónás napomon sikerült (de akkor még nem is hallottam erről) fiút jelzett és fiú is lett:)

Most lányt jelez remélem az lesz:)

17 hetes km

2009. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bízom benne,hogy nekem is sikerűl(t)!

Tiszta szívből gratulálok Neked!Boldog babavárást!:-)

2009. máj. 18. 10:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyiken sem.Magamat figyeltem,én mindig tudom nekem mikor van pé-m.Nem bízok a naptárakban,mert tapasztalatom,hogy nem mindig pont középidőben van pé-m.

Figyeld magadat.Van akinek mielőtt kiszabadul a petesejt enyhe görcsei is vannak(néha nekem is)lehet barnázás vagy kisebb vérzés is(ez ritka).Olyankor nyúlós nyák távozik,ami színtelen vagy fehéres(nálam ez a legtutibb jel).Mikor a babáinkat terveztük előtte annyira megfigyeltem magamon ezeket a jeleket,hogy napra pontosan tudtam mikor van pé-m.A nemét is olvastam,hogy kiszámolással tudom befolyásolni,mert a lányok lassúbbak de tovább élnek, a fiúk gyorsabbak de kevesebb az élettartamuk.Mindháromszor bejött nekünk.A lányokkal addig akcióztunk amíg éreztem a tüneteket,utána stop,mert Ők megvárják a pete kiszabadulását.A fiúval akkor,mikor pont pé-m volt.


Sok sikert nektek is,és nagyon figyelgesd magad.

Én a hőmérőzést nem tudom ajánlani,mert nekem nem úgy szokott alakulni a görbém,hogy megbízható legyen,de van akinek ez is jó.Azt is kipróbálhatod.

De a legfontosabb,hogy tudd magadról mikor van pé-d.

Ez előfordulhat spontán is bármikor ciklustól függetlenül is,nálam van ilyen is néha de ez ritka.


Minden jót,sok sikert.

2009. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is inkább azt tanácsolom, hogy figyeld magad. Én akkor néztem meg, amikor már megszületett a lányom, a naptár szerint a készítés időpontjában nem, legközelebbi peteérésem 8 nap múlva lett volna.

Ezzel nem elkeseríteni akarlak, hanem tudd, hogy nem mindenkinél jön be a Jónás naptárazás.

2009. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Figyelem magam!Csak a ciklusaim elég változóak mert sajnos a pajzsmirigyemmel problémák vannak ami nemrég derűlt ki és kezdték el kezelni!Így nehezebb volt idáig a peteérést kitalálni mikor volt de talán most már könnyebb lesz!

A jónás naptár után meg csak kíváncsiságból néztem mert már sokszor olvastam róla és nem ismertem.Na persze meg nem uutolsó sorban már mindent megszeretnék tenni a cél érdekében!:-)

2009. máj. 18. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is strumám van,ezért tutibb az önismeret.

Figyeld a tested változásait,tudni fogod mindig mikor van pé-d.

Sok sikert.

1-3 voltam.

2009. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!