Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 34. nap és még nem jött...

Ez a 34. nap és még nem jött meg a menzim. menzis érzéseim nincsenek. a hőm 37,1. reménykedhetek már?

Figyelt kérdés
volt már hogy késett,de a menzis érzéseket mindig érezni szoktam.
2008. márc. 27. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel a hőd még magas, így ma biztosan nem fog megjönni, de ha leesik, akkor pár óra múlva igen. Drukkolok, hogy babás legyél. Írd meg, hogy mi a helyzet. Mennyi idősek a ciklusaid? Mióta késik?
2008. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a ciklusaim 32 naposak. de ciszta miatt volt már hogy 40.napra jött meg. volt már hogy késett de akkor hetekig éreztem a menzis érzéseket. és a hőm sem ment fel.de volt olyan is mikor ciszta miatt a hőm is fennt volt,de akkor a 35. napon ment fel,most meg a 19.napon
2008. márc. 27. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
nos, ha a 19. napon ment fel a hőd, akkor a 18. napon lehetett a pé-d, tehát, akkor a 32-34. napon kellene megjönnie. Tehát szerintem még azért várj! Ne görcsölj, csak pozitív dolgokra gondolj!
2008. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még pár napot, aztán ha a hőd reggel még mindig magas egy tesztet megér! Szorítok! Ne görcsölj! Majd írj, hogy mi lett! :)
2008. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!