Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hő leesés már tüszörepedé...

Ez a hő leesés már tüszörepedés? Vagy csak még ezután lesz? Nem olyan sok a váladék mint szokott, a hasam is csak kicsit szur. Lehet hogy még korai? Hogy még ezutáni napokon lesz?

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 18. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat szerintem meg tul korai! Es peteeresed lesz eloszor amikor eloszor lesik a ho, aztan elkezd emelkedni felfele, amikor megtortenik a tuszorepedes!
2009. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de azt mondják hogy ha felmegy a hö akkor elötte nap volt a tüöszörepedés, tehát csak utolag lehet tudni hogy voltunk e együtt.. amugy hány napig pozitiv egy ovu teszt? 30 naposak a ciklusaim de mindig 11 és 14 nap között szoktam érezni a pé-t tesztelni csak ebben a honapban kezdtem el.
2009. máj. 18. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
elvileg 2 napig pozitiv es aztan negativ es a pozitiv utan az elso negativon van a tuszorepedes. csinaltal ma ovutesztet?
2009. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi latom hogy csinaltal! Hat nem tudom, akarmi lehet! Biztos ami biztos szeressetek egymast!!!!
2009. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én hőleesést sem tapasztaltam, nem mindenki kapja el azt az időpontot! A lényeg hogy ha holnaptól megugrik a hőd és menziig fent is marad és akkor sem esik le akkor lehet baba miatt.

Fontos hogy sokat legyetek együtt és akkor nem késtek le róla.

2009. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen, pár napja tesztelgetek, ma is fogok de mégnem csináltam mert ugy tudom délután kell, majd megirom. ha ma nwem tudunk együtt lenni, csak holnap azért az még nem baj ha tegnap is violtunk ugye?
2009. máj. 18. 15:07
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok ma is ovu teszteztem, ma van a 12. napon, kicsi folyás görcsöl a méhem, de sztem még korai. az ovu tesztem olyan mint tegnap. látszik jol a vonal, de nem erösebb a controll csiknál. akkor ez nem is pozitiv?
2009. máj. 18. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!