Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu tesztet miért délután...

Az ovu tesztet miért délután kell megcsinálni? Az nem jó ha most így dél körül csinálom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Delutan? En nem hallotam ezt! En mindig reggel elso pisibol csinaltam es jo eredmenyt mtatott!
2009. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

pfff akkor ennyi akkor én sem húzom tovább az időt:)

köszi:D

2009. máj. 18. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Pedig mindenhol azt olvasni, hogy délután kell csinálni, mert az ad valós helyzetet. De Te tudod..
2009. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat amit en vettem az azt irja hogy a napszak BARMELY szakaban elvegezheto a teszt! De te biztos tudod hogy ez nem igy van!!!
2009. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Én is mindíg dél körül szoktam megcsinálni,és a hőm szerint mindíg helyesen mutatta a peteérést.
2009. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mert még soha nem csináltam, de itt az oldalon is volt már ilyen kérdés és ott azt írták válaszként, hogy délután kell csinálni. Szóval lehet, hogy nem jól tudom. Csak azt írtam le, amit olvastam.
2009. máj. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!