Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26. napon teszteltem, délután...

26. napon teszteltem, délután a második csík nagyon halványan 20 perc múlva megjelent. Ez már nem számít semmit?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy a teszt elvégzése után a nem láttam a csíkot, de 20 perc múlva ismét ránéztem véletlenül és halványan de ott volt a T-nél is a csík. A mensim 26. napján csináltam délután. Ez számít valamit, vagy nem. A mensimnek ma kellene megjönnie, mensis érzésem van már három napja, de még semmi. Hol előjön hol elmúlik a mensis érzésem. Most akkor mi lehet a teszttel? Következőleg ha nem jön meg csak jöv héten tesztelek. Remélem sikerül..:) Köszi a válaszokat.
2008. márc. 27. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Nekem is van egy halvány 2. csíkom, de nekem rögtön megjelent, vagyis 5 percen belül, és addig még érvényes a használati alapján.

Neked mit ír a használati?

Fél óra múlva... az egy kicsit sok...

DE minmdenképp tesztelj 4-5 nap múlva! Szorítok nagyon!

2008. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem 20 perc múlva már nem érvényes, amit a teszt is ír szerintem. az a mérvadó, ami a használatijára van írva.
2008. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akor nem vagy terhes. 20 perc az már tul késő. de a teszten is rajta van. 10 perces eredményt sem szabad alapul venni.
2008. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kb. 3 féle tesztet használtam már, és egyik sem lett 20 perc múlva sem halvány csíkos. Meg is jött...

Az egyik ismerősömnek már csak a kukában jelent meg a csík, ikreket szült :) Szóval akármi lehet, ha nem jön meg, tesztelj még egyet reggel első pisiből 1-2 nap múlva.

2008. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!