Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCO-s vagyok és már 6 hónapja...

PCO-s vagyok és már 6 hónapja szedem a bromot és most megvolt az első mensis closty. Volt valaki akinek ettől a két gyógyszertől sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Novemberbe teherbestem, de csak pár napig tudtam örülni neki, mert a méhfalam 6mm volt. Emiatt a dokim felírt a bromo mellé clostyt az első adag meg is volt, viszont most mensi előtt vagyok 4 nappal és szex után vérzek, ez a clostytól lehet? , de amúgy semmi egész nap. Köszönöm előre is a válaszokat,

2011. dec. 16. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A PCOS-re szedsz valamit? Mert a Bromo a prolaktinra van.
2011. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak ezt a kettő gyógyszert kell szednem. De ezek szerint a dokim rosszul magyarázta?
2011. dec. 17. 19:52
 3/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

PCO gyakran jár együtt magas prolactin szinttel, valószínűleg neked is magas. De önmagában ez nem elég a PCO gyógyításához. :-(

Nézelődj itt :

[link]

[link]


Ezeken kívül is számos oldal foglalkozik ezzel a betegséggel, olvasgass róla, sok olyan infót tartalmaznak, amit a dokik elfelejtenek maguktól közölni velünk. :-(

Mielőbbi babásodást kívánok!

2011. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!:) Van még egy problémám ami pénteken jött ki először, szex közben vérzek, de utána semmi és ma reggel is ugyan ez volt és kezdek megijedni. Ez mitől lehet vajon?

Holnap felhívom a dokim mindenféleképpen, habár szabin van, de remélem fogad.

2011. dec. 18. 08:53
 5/7 anonim válasza:
a bromot én az agyalapi mirigy daganatomra szedtem :(
2011. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És hatott a gyógyszer?

Nekem kiderült, hogy a dokim össze vissza beszél, nem tudja az okokat mindent a hormonra fog meg az ehhez kapcsolatos betegségekre. Jan.25re kaptam időpontot a kaáliba a Kovács dokihoz, remélem most már jó szakember kezében leszek...:) (ő lesz az ötödik doki).

2011. dec. 30. 08:35
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ott bármelyik dokinál jó kezekben leszel. :-)

Én is Kaális vagyok, de emellett járok még az endodokimhoz a mensmentisbe. A két doki nagyon szépen összedolgozik. :-)

2011. dec. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!