Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na most akkor mi van? Ma...

Na most akkor mi van? Ma reggel teszteltem, az első csík megjelent, az a vizelet mennyiségét jelzi, a második is megjelent (vÍzszintesen és nem függőlegesen, ahogy az útmutató Írja), de az halványabb volt és később kb 20 percre rá eltünt.

Figyelt kérdés
Most meg mintha látnám,de függőlegesen-aztán lehet, hogy beképzelem, annyira jó lenne...Egyébként iszonyatosan halvány.
2009. máj. 18. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez nem teljesen egyértelmű, nem vettél még egy tesztet? Csinálj egy másik fajtát is és ha azon is van 2 csík (nem baj, hogy nagyon halvány), akkor biztos lehetsz benne! Drukk!
2009. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez a teszt Coralene volt, mit ajánlasz, ami jó?
2009. máj. 18. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok, na hát ha ott van, akármilyen halványan is, akkor ott van:))) Az nem magától színeződött el:)) De azért én csinálnék másikat is...
2009. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor még egyszer..

Nekem Gabriell volt, az mind3 terhességnél elég korán kimuttatta nekem. De ez függ a Te HcG hormon szintedtől.

Majd írd meg, mi lett, jó?

2009. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na igen, de ez a teszt 3 perc múlva mutatja ki, és akkor egy függőleges és egy vízszintes csÍk volt.

Most meg bár du van nem látom a másikat, vagyis, ha nagyon szugerálom, akkor is függőlegeset.Na ez hogy van?

2009. máj. 18. 16:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudjam?
2009. máj. 18. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát fogalmam sincs akkor. A gyógyszertárban van olyan teszt is, amit nem a reggeli vizelettel kell csinálni, hanem lehet a nap bármely szakában. Olyan érzékeny. A patikus tudja, mutat neked többfélét is.
2009. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

csinálj mégegy tesztet és remélem az már biztosan kimutatja!

2009. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A Hcg -t a magzat termeli, minél előrehaladottabb a terhesség, annál több van. Ezért lesz erősebb a csík is ha több a Hcg.
2009. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!