Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak 2-3 héttel azelőtt...

Ha csak 2-3 héttel azelőtt szokok le a dohányzásról, mielőtt elkezdenénk próbálkozni, abból lehet gond? Vagy érdemes többet várni?

Figyelt kérdés
Egyébként nem dohányzom sokat, 6-7 szál naponta és nagyon gyenge cigi
2011. dec. 18. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. A lényeg az, hogy terhesen már ne szívj. Én csak akkor hagytam abba, mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, mivel nem volt tervezett baba, és így sem volt probléma.
2011. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szomszédasszonyom terhesen és szoptatás alatt is dohányzott,és egészséges lett a babája. Ma is az,pedig már 5 éves.

Azért,ha tudod,jobb ha abbahagyod.

2011. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb hagyod abba, annál több ideje van a szervezetednek kitisztulni, és javulnak a teherbeesés esélyei. Ettől függetlenül nem hinném, hogy a teherbeesés előtti dohányzás káros hatásai kimutathatók lennének a magzaton. Nagyon sok dohányzó nő akkor hagyja abba a cigizést, amikor megtudja, hogy babát vár - velem is így volt, a babám átlagos súllyal született, és makkegészséges (17 hónapos most).
2011. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!