Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megduzzadhat a punci terhesség...

Megduzzadhat a punci terhesség létrejötte után?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez hülye kérdés, de az egyik válaszban valaki azt írta, hogy neki a dokija azt mondta, hogy a tesztelés elött ezzel meglehet állapítani, hogy valakinek sikerült. Ez igaz lehet? Hallottatok már ilyet?
2009. máj. 18. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
megduzzadásrol nem hallottam de lilul a terhesség alatt
2009. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem lilulásról is írt. Sima mensi elött nem duzzad meg?
2009. máj. 18. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia én irtam a duzzadásról és igaz,mert nekem teljesen megvolt duzzadva és utána kezdet más szinü olyan lilás lenni,és a dokinál mikor voltam a pozitiv teszt után ö mondta ezt,addig én se hallotam róla.a duzzadás feltünt magamon mert sose volt ilyen nálam,a szinezödést csak akkor tünt fel miután a dokinál voltam és eltelt pár nap már utána látszott.
2009. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit elkezdtem akkor reménykedni. A héten (nem)kellene megjönnie. A 28-ik napon vagyok. Remény és csalodotság váltakozik bennem. A remény csak akkor hal meg, ha megjön a mensim.
2009. máj. 18. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!