Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem a menzim mindig is...

Nekem a menzim mindig is rendszertelen volt. Most babát szeretnénk! Soha nem tudom mikorra várjam és mikor teszteljek. Nov 21 volt az útólsó menzi. Mikor teszteljek? Vagy meddig várjak még hogy tuti legyen a dolog? ,

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 15:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
oké,de könnyű azt mondani(nem megbántásból).megpróbálok türelmesebb lenni!
2011. dec. 19. 15:48
 12/23 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?Szerintem várd meg a 32.napot ha nem jön meg addig, tesztelj :)
2011. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Szentestére 1 pozi teszt ;)
2011. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
jó is lenne!4. hónapja.
2011. dec. 19. 16:04
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj még picit a teszttel...

Drukkolok,h pozitív legyen..;)a legszebb karácsonyi ajándék lenne mind2nek..:)

nekem is szintén rendszertelen..és nekem borzalmasan fáj is...

volt olyan h a párom konkrétan "lefedett" egy egész hónapra...és nem lett belőle baba...

nekem azt mondta a doki,h hormonproblem...

kívánom a legjobbakat:)

2011. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
ÉN IS NEKED!KÖSZI A VÁLASZT!AZÓTA LETT MÁR BABA?
2011. dec. 19. 17:02
 17/23 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Hát én az első olyan napon tesztelnék, amikor lehetséges, hogy megjönne. Aztán kétnaponta, amíg meg nem jön, vagy pozi nem lesz. Lehet a neten olcsóbban venni nagyobb mennyiséget.

De ha tényleg rendszertelen, akkor talán nem ártana egy hormonlabor.

2011. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és tanácsokat!
2011. dec. 19. 18:12
 19/23 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is mindíg rendszertelen volt a menzeszem. Az első babával kb 34 napos volt de szinte sose ugyanakkor. A második babánál a szoptatás után a 32-52 napig minden volt :).... Én akkor teszteltem amikor úgy éreztem mostmár kb meg kellene jönnie
2011. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy egy hét múlva tesztelj egyet, aztán hetente egyet amíg pozi nem lesz vagy meg nem jön (tök alkalmas rá az 500 Ft-os x-epil tesz is). Ha megjön szerintem kezdj el hőmérőzni és akkor látod hogy alakul a ciklusod. Össze-vissza ciklusnál egy csomó felesleges idegeskedést spórolsz meg vele. Nekem a tabi abbahagyása után 28-45 nap között jött meg, sosem tudtam, hogy mikor. De hőmérőztem, így láttam mikor van pé, mikor jöhet meg vagy mikor állhatok neki tesztelni. 26. napi pé-ből sikerült a babánk (és jó, hogy tudtam, hogy akkor volt, mer így is volt pár köröm a nődokival meg a védőnővel a hogyan számoljuk a terhesség korát kérdéskörben) :)
2011. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!