Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen ciklus mellett...

Rendszertelen ciklus mellett mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos lányom, aki 2 hónapja tápszeres. A szülés óta csak egyszer jött meg, 5 hete. Rá két hétre gyenge, rózsaszínes-barnás vérzésem volt (menses? peteérés? beágyazódás?). Elvileg 3 hete volt peteérésem, de annyira össze-vissza vannak a dolgok szülés után, hogy nem vagyok benne biztos. Ma csináltam tesztet, negatív lett, 25-ös erősségű Lily gyorsteszt, késés napján kimutatja. Szerintetek próbáljak meg még egy tesztet? És ha igen, hány nap múlva? Csak azért gyanakszom terhességre, mert nagyon feszül a hasam és állandóan hányingerem van, szédülök, fáj a fejem. Lilla babával is így kezdődött anno.
2009. jún. 18. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A Lily teszt nagyon nagyon nem megbízható, sokan panaszkodnak rá. Várj még pár napot, és sztem Gabriellel teszteljél.
2009. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!