Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen ciklusnál mikor...

Rendszertelen ciklusnál mikor teszteljek? Egyeltalán lehet így baba?

Figyelt kérdés
Február óta nem szedem a gyógyszert, utána 3 hónapig rendesen megjött 28, 29 napra, de múlt hónapban 22 napra jött meg, most vagyok a ciklus 25.napján. Nem tudom mi lehet.. Lehet még a gyógyszer. Lehet így még baba?
2008. jún. 13. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindenféle gyógyszer nélkül is totál rendszertelen volt mindig is a ciklusom. Hol 28 napos, hol akár 60, nem vicc! Amikor úgy gondoltuk, jöhet a baba, egyszerűen abbahagytuk a védekezést és kész. Elsőre terhes lettem, de a teszt csak 6 hetes terhességet mutatott ki, amikor már a doki hasi uh-val vígan nézegette a picurt.

Sok sikert!

37 hetes kismama

2008. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem leht pontosan kiszámolni a peteérésedet, de biztos van, eszerint pedig lehetsz terhes. Menj el a dokihoz, ha nagyon gáz, mert én csak másfél év után kaptam olyan gyógyszereket, amik segítettek. Igaz nekem mint az első válaszolónak inkább hosszabbak lettek a cikluso, van amikor 3 hónap kimaradt. Sajnos annyit tehetsz, hogy a 30. nap környékén, ha nem jön meg akkor tesztelhetsz, de nincs garancia. Ha tartósan nem sikerül akkor mindenképp jelezd orvosnak. És nagyon kellene figyelni a peteérésedet. Ne halogasd úgy mint én. Remélem minden rendben lesz. Igazából én sem halogattam, csak a 4. orvos adott rá normális gyógyszert. Bromocriptint kellet, először aztán clostit, de nem biztos hogy neked is ez kellene. Most valószínű, hogy a gyógyszer mellékhatása ez a rendszertelenség csak nem tudni meddig tart. Remélem rendben leszel és jöjjön az a Bébi!!
2008. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen fel volt borulva a ciklusom. En baratcserje cseppeket ittam az egesz ciklusban, majd ovulaciotol a mensiig palastfu cseppeket is. A 2. honapban megfogant a baba. Nem mondom, hogy nem menj el dokihoz, de szerintem mielott nekiallsz gyogyszereket szedni az egyenletes ciklus erdekeben, probald ki ezeket a homeopatia szereket. Ajanlak a cickafark es a malnalevel teat is.
2008. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!