Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vagy később vállaljak babát?

Most vagy később vállaljak babát?

Figyelt kérdés
23 éves elmúltam a párom már nagyon szeretene babát és én is.Csak az a gond h. egyesek bíztatnak mások azt mondják még ráérek 5 év múlva de félek h.akkor nehezebb lesz teherbeesnem.Szívem azt sugja igen eszem meg várjak mig házam lesz de ilyen alapon mindig csak várnék valamire,mindig közbe jönne valami.Kérlek benneteket segítsetek dönteni!!!
2009. máj. 18. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor senki nem tud megingatni elhatározásodban, akkor biztosan készen állsz!
2009. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem az ember mindíg fél az újtól, az ismeretlentől! Nekem is mondanak ilyen meg olyan véleményeket is. Én 24 vagyok, férjem 30. Én pár hónapja szántam el magam rá, most viszont nem jön össze. Talán megvan az oka. Biztos vagyok benne, hogy jönni fog hamarosan. Én is meghallgatom a véleményeket, elgondolkodom, próbálom több szemszögből nézni ezt a kérdést. De múltkor egy hosszúhétvégés nyaraláson pl. irigykedve néztük a kisgyerekes családokat, és mindketten úgy gondoltuk, hogy itt az ideje, hogy nekünk is babánk legyen. Szerintem ha nagyon sokszor jár ezen az eszed, irigyled a kismamákat, biztos készen állsz rá, csak te is félsz egy kicsit az ismeretlentől! Ha az anyagiak alapján döntenénk, jó néhányan nem is szülnénk! Jó döntést! És babásodást, amikor szeretnéd!:)
2009. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten szeretnétek, akkor nincs is kérdés. Mások véleményére nem szabad adni, nektek kell eldöntenetek. Én 27 vagyok, a párom 32 és most várjuk az első babánkat. Albérletben lakunk, még. Nemsokára költözünk (pár héten belül) sajátba. Ne az anyagiak miatt aggódjatok, az majd megoldódik. De ha szeretnétek mindketten, akkor hajrá!!

Drukkolok!

21 hetes kismama

2009. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ÉN is 24 vagyok a párom 30 éves. Mi is akarunk gyereket. De viszont én még bizonytalan vagyok.Mi lesz ha nem élünk meg jól ha elhagy a párom és ott maradok a gyerekkel egyedül stb.Anyunak is mondtam hogy akarunk és azt mondta várjak vele 3 évet. A páromnak van háza azon még van hitel de jövőre lejár. Sajnos én sem tudok dönteni.:-(
2009. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ahozzászólásaitokat!Pozitivan hatottak rám!!!
2009. máj. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!