Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cukorterheléses vizsgálatra...

Cukorterheléses vizsgálatra küldött az orvosom.! (Sajna nem jön össze a baba. ) Tudtok Budapesten valami jó helyet?

Figyelt kérdés
Beutalóval vagy anélkül..?És ha nem vagyok túl indiszkrét mennyibe kerül ez a vizsgálat??

2011. dec. 19. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem fizetnék. A helyi laborba mennék, a háziorvostól kérnék beutalót, és utána irány a labor.
2011. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Csak cukor, vagy inzulint is néznek?

Én a Mens mentisbe járok, (XI ker) nem tudom, úgy is csinálják-e, ha nincs ott dokid, de egy telefont megér. Pár ezer forint a vérvétel, kis különbségek vannak attól függően, hogy hány pontos a vizsgálat(2; 3; 5) még aznap elküldik emilben az eredményt, és mindent adnak hozzá, bekeverik a löttyöt is, csak meg kell inni.

2011. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Bálint Analitikába is csinálnak ilyet 8-10 ezer között van.De a pesti vagy akkor nem minden kerületben,de szoktak az sztk-ba is csinálni ilyen vizsgálatot a helyi lakosoknak.
2011. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hali!

Manka ÉN vagyok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Cukrot és inzulint is néznek!Mi ez a 2,3,5??Nekem ilyet nem mondott a doki..!

Megadnád az elérhetőséget,annak ahova és akihez jársz????

2011. dec. 20. 12:50
 5/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ez csak egy elnevezés, a 2 pontos, az éhgyomri, és 120 perces vérvétel, a három, az éhgyomri + 60 perc +120 perc. Az 5 pontosnál pedig azt hiszem, fél óránként vesznek vért, így összesen 5-ször. De leginkább csak a kétpontost használják, mert a lényeget megmondja. :-) Én magamtól kértem a három pontost, mert a cukros lötty megivása után egy órával van a csúcs, akkor a legmagasabb a cukor és az inzulin érték, és én kíváncsi voltam, mennyire szalad el a cukrom akkor. De ha csak arra kíváncsi a dokid, van-e bármiféle cukor anyagcsere probléma, bőven elég két óra múlva megnézni hogy mi a helyzet.

Én ide járok :

[link]


Az oldalon ott van minden infó. :-)

2011. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Manka68 ***** válasza:
Bocsi, lemaradt : Dr Tűű Lászlóhoz járok.
2011. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia Manka!Köszönöm sokat segítettél!Nekem is az éhgyomori+60+120 perces kell!

És köszönöm a linket,több,mint valószínű oda megyek majd ünnepek után!

Köszönöm a segítséget és nagyon Boldog karácsonyt!

2011. dec. 22. 14:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Manka!Megkérdezhetem mennyibe került a vizsgálat,mert nem nagyon volt egyértelmű nekem az árlistából..!
2011. dec. 22. 14:41
 9/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Hát az árlista szerint 3000Ft. De az csak a cukrot írja, és a két pontosra vonatkozik. Nekem meg mást is néznek általában emellett, azért nem tudom pontosan. De kb 5000Ft lehet most. De ha bejelentkezel telefonon, rögtön mondják is mennyibe fog kerülni, hogy ne érjen majd meglepetés. Viszont azt hiszem, ők az ünnepek között nincsenek, majd csak januárban kezdenek újra. Érdemes lenne most időpontot kérni.

2011. dec. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Manka!Kellemes Ünnepeket!
2011. dec. 26. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!