Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 teszt igaz nem hazudhat?

2 teszt igaz nem hazudhat?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék babát és nem tudom, hogy megörültem-e vagy sem, de annak ellenére, hogy megjött rendesen és 2 különböző negatív tesztem van én még is úgy érzem, hogy terhes vagyok! Jártatok már így néha még hányingerem is van és amit a legfurábbnak tartok, hogy annyira kemény lett a hasam alja máskor nem volt ilyen! Igaz már nem reménykedhetek?
2009. máj. 18. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy terhes vagy.
2009. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem orultel meg, csak nagyon vagysz babara!

de szinte tuti hogy nem vagy terhes. sajnos mi nok hajlamosak vagyunk kepzelegni ilyenekrol. inkabb nezz elore es minnel tobbet legyetek egyutt, hogy ez a honap sikeres legyen!

sok sikert!

2009. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy babás.:(

Én is sokszor voltam így, hogy megjött és reménykedtem,hogy hátha mégis az vagyok... aztán persze semmi...

Kicsit el kéne engednünk magunkat.

2009. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat igen a férjem is azt mondta, hogy csak képzelgek meg bebeszélem magamnak pedig látom rajta örülne ha baba lenne, de hát sajnos nem:(
2009. máj. 18. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!