Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétszer is hazudhat a teszt?

Kétszer is hazudhat a teszt?

Figyelt kérdés
26 éves anyuka vagyok. 14 hónapja szültem. Az elmult 5-6 hónapban beállt a mensim 1-2 napos pontossággal. Legutóbb julius 19-én volt meg. Augusztus 17-én kellet volna megjönnie. 10 napja késik. Aug.8-án szexeltünk amikor is nem védekeztünk. Tudom hogy lehetek terhes, de két tesztet is csináltam, ma a reggeli vizeletből és 3 napja a napközbeni vizeletből. Mindkettő azt mutatta hogy nem vagyok terhes. Mit csináljak? Várjak még és csináljak 1-2 hét mulva tesztet?
2009. aug. 27. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen várjál egy pár napot és csinálj újra tesztet.
2009. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt a helyzet. Az 5-ik teszt lett pozitív. Mi terveztük a másodikat. 11 hónapos korában jött a kistesó. Még szoptattam 15 hónapos koráig de a 4. hónapban teljesen beállt a menzeszem.
2009. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. A második válaszolótól kérdezném hogy 11 hós volt a kicsid mikor teherbe estél? Nem féltél a keveés korkülönbségtől? Az én kicsim még nem megy magátol, nem beszál és nagyon anyás. Mi is szeretnénk a másodikat. Egy kicsit késöbbre gondoltuk, de a terhes vagyok ugy is megtartanánk.
2009. aug. 27. 08:16
 4/5 anonim válasza:
tesóm és köztem 18 hónap van, teljesen ideális korkülönbség
2012. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 11 hónapos voltam amikor teherbe estem a másodikkal. Még 9 hónap alatt rengeteget fejlődik a nagyobbik gyermeked. Nem kevés ennyi különbség. Ha 2-3 hónapos baba mellett lennél újra terhes az lenne a sok. Nekem is a sokadik tesztem lett pozitív. Én is a ciklusom második felében lettem terhes. a 18-19. napos, szerintem simán lehetsz terhes.
2012. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!