Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az agy képes olyan tüneteket...

Az agy képes olyan tüneteket produkálni ami a terhességre jellemző?

Figyelt kérdés
nagyon szertnék teherbe esni, de még nem jött össze. van olyan hónap amikor menstruáció előtt reggelente mintha hányingerem volna, aztán néha késik 3-4 napo, aztán volt hogy a mellem megnőtt, még új, nagyobb meltarókat is kellett vennem, most a peteérés után 3-4 nappal a mellbimbóm nagyon érzékeny.kicsit kellemetlenek a tünetek, mert mindég csalódok a végén.
2009. máj. 18. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek,még a hasa is megnő.Próbálj meg valahogy nem a terhességen meditálni egész nap.Kapcsolódj ki.Ne aggódj,lesz babád,de az is megnehezíti a fogantatást,ha görcsössen akarod.Nyugi.....relax!
2009. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,előfordul,ezt hivják álterhességnek!Jó lenne nem a teherbeesésre koncentrálni,keress más elfoglaltságot és akkor esel majd teherbe!Szedjél méhpempő kapszulát,hátha segit!

Sok sikert!

2009. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, majd valahogy próbálok nem a terhességre gondolni. igen sajnos a hasnövés és a hízás is megjelent már. cirka 7-8 kg felesleget szedtem össze 4 év alatt.
2009. máj. 19. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,Nekem se sikerül,már 1,5 éve próbálkozunk.Próbálom ugyan a gondolataimat elterelni,de kevés sikerrel.Ha babát látok,vagy kismamát mindíg elkeseredem.Már úgy érzem elment az élttől a kedvem.És folyton azt kérdezem magamtól,hogy miért nem sikerül.De azért fel a fejjel.
2009. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
engem is lépten nyomon kísért az anyává válás vágya. én mindig is pozitívan áltam a dologhoz hogy biztosan sikerülni fog. és szerintem a tünetek is ebből a dódnak. de remény nélkül mit ér az egész,nem!? én még az 1%ban is bízom!!!
2009. máj. 19. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!