Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességre jellemző...

Korai terhességre jellemző lehet a megemelkedett gyomorsav? Nekem még 2 napom van a nemvártig, de két napja szenvedek, mert sok lett a gyomorsavam, vagy korai lenne ezt érezni, ha esetleg babó van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szia! Én is gyomorsavval küzködtema terhességem elején, de nem ennyire korán...Én viszont azért drukkolok neked! Mielöbbi pozitív testet!
2009. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy babós tul korai még.

De azért sok sikert.


"csak azért irom hogy ne éld bele magad, ha nem jön meg akkor tesztelj elötte felesleges. jó tanácsként"

2009. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak,hogy érted,hogy"nem vagy babós,tul korai még"?A gyomorsav érzésére gondolsz,hogy az a tul korai még?mert babás attol még lehetek.
2009. márc. 31. 13:01
 4/18 anonim ***** válasza:
Gyomorsav középidős terhességre jellemző,amikor a méh már eléri azt a magasságot hogy nyomja a gyomorszájat és emiatt a záróizom gyengül.
2009. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ugyanígy vagyok én is.

4 hónapja próbálkozunk a babával,és azóta a menszi elött mindig sok a savam.Főleg ha lefekszem?Nálad is így van?

2009. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló,igen ez nálam is igy van,plusz még napközben is többször előjön.Ami nekem lefekvéskor jön elő az a szédülés,de mindig,ezt is kb.2 napja vettem észre magamon.
2009. márc. 31. 15:33
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen én is szédültem lefekvéskor.

Azt vettem észre,h ha nem veszek folsavat(sem olyan vitaminkomplexet amiben folsav van) akkor jól vagyok és nincs savam se szédülésem se.

Amikor savam volt este lefekvés elött bevettem egy késhegynyi szódabikarbónát és elmúlt még a szédülés is,úgyhogy a gyomromról volt minden.

2009. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Voltam már terhes,de ilyet nem éreztem,csak amikor már a méhem akkorára nőtt,h nyomta a gyomromat.

Korai terhességemben sokat böfögtem.

2009. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ma reggel pozitivat teszteltem.
2009. ápr. 1. 12:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok és sok boldogságot hozzá.
2009. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!