Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérésem idején voltunk...

A peteérésem idején voltunk együtt a párommal. A folyásom krémes állagú, sűrű és fehér! A melleim kissé érzékenyek, de azok menses előtt is fájnak. Utalhat terhességre? A folyás jellemző tünet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetemben tünetnek nevezhető volt a sűrű folyás, mert egyébként menzi előtt mindig tök száraz voltam. A melleim viszont kicsit máshogy és jobban fájtak, mint menzi előtt. Főleg a mellbimbóim lettek nagyon érzékenyek.
2008. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy szárazabb vagy, akkor lehet tünete a folyás is, a sűrű fehér, krémes jó! Hol tartasz a ciklusodban?

Terhességnél másképp fájnak a mellek, mint amúgy. Drukkolok neked!!!

2008. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 18. napon tartok...ezért nem tudom, hogy menstruáció jele, vagy nem!Mensi előtt nem szoktam váladékozni...szóval marad a bizonytalanság!
2008. aug. 28. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
18. napon ezt még nehéz sajnos megmondani, hogy ez már baba miatt van-e. Én vagyok az utolsó hozzászóló.. Hányadik napon volt a peteérésed? 14.?
2008. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mától rózsaszín folyásom van....23.napon vagyok! Ilyen még nem volt!!!Mi lehet ez?
2008. szept. 2. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
A rózsaszínes folyás nekem ált. mensit jelzett, viszont csak 2-3 nappal a mensi előtt volt. Ahogy én tudom ilyenkor lehet beágyazódás miatt is! Szóval ha nem erősödik fel ez, nem lesz sötétebb, piros, akkor még lehet baba.
2008. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!