Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés volt, amikor...

Milyen érzés volt, amikor pozítív lett a teszted?

Figyelt kérdés

Jó esetben persze örül neki az ember lánya,de mit váltott ki még belőled?

Nekem még soha nem volt pozítív tesztem,de biztos,hogy elállna még a lélegzetem is,pedig,ez minden vágyam!:)


2011. dec. 20. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elállt a lélegzetem :) amúgy leírhatatlan érzés, elsőre sírtam egy sort, és csak azután mondtam el az apukának, amikor már tudtam beszélni.
2011. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Húúú érdekes volt.Erre vártam én is mióta,aztán hogy nem jött megy,egy hajnalban 4kor felkeltem,és megcsináltam.Szinte egyből pozitiv lett,tök nyugodtan tudomásul vettem,elpakoltam,és visszabújtam az ágyba.Aztán kb fél óra múlva nem birtam ki,és felkeltettem a párom,akkor már boldog voltam.Délután meg bőgtem hogy mi lesz most stb...Szóval teljesen vegyes érzelmeket váltott ki.
2011. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sírtam és remegtem egyszerre el sem akartam hinni. Erre vártunk már 14 hónapja. Aztán a férjemmel együtt is sírtunk.:)
2011. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én már a nem várt előtt teszteltem,és már akkor nagyon halványan-de ott volt a két csík.alig akartam elhinni és egésznap azt néztem,hogy biztos hogy jól látom-e.ezért kivittem a természetes fényre hogy ott is látszik-e,majd a lámpa fényéhez is oda raktam.szóval mindenféle szögből és fénynél jól megvizsgáltam. :-))
2011. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Éppen 30 hónapja vártuk a pozi tesztet. Pont abban a hónapban nem foglalkoztam a témával. Azt tudtam, kb melyik nap kell megjönnie, de nem tulajdonítottam neki nagy dolgot, hogy nem jött. Aztán arra lettem figyelmes, hogy ráz a hideg, pedig soha nem voltam fázós. Délben gondoltam egyet, csinálok tesztet. Azonnal kijött a két csík. Boldog voltam, reszkettem, de annyira, hogy alig láttam a tesztet. Majd felhívtam barátnőmet, mert a férjemnek csak akrácsonykor mondom meg. Azóta sem fogtam még fel, pedig láttam uh-on is.

Egyszóval leírhatatlan, viszont olyan érzések törnek az emberre, kétely, öröm, majd megint kétely. De ez természetes!

2011. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az elsönél már régóta próbálkoztunk, aztán amikor nem számítottunk rá és ki is rugtak aznap a munkahelyemröl leépítés miatt, akkor lett pozitív. en elöször elkeseredtem, és nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek. aztán elkeseredett voltam mi lesz. persze rögtön vissza vettek, és tök rendesek is voltak.


a másodiknál is tök akartuk, minden hónapban vártam a pozitívat és ott is elkeseredtem elöször, hogy most mi lesz... pedig alig vártam. de talán ott hamarabb örültem aztán.


szerintem én ilyen típus vagyok és késsz. elöször a praktikus oldalát nézem, ami nem mindig a legjobb.

2011. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Érdekes volt, leirhatatlan :-)

19 hónap és 2 vetélés után valamiért biztos voltam benne, hogy pozitiv lesz, pedig hirtelen ötlettől vezérelve, délutáni pisiből csináltam a mensi várható napján.

Nagyon pozitiv lett ... Csak mosolyogtam magamban, bólogattam, hogy igen, ez az :-) Utána pedig rögtön bevettem az első adag Utrogestant ...

Egész délután, amig a Páromat vártam haza, legszivesebben világgá kiabáltam volna, alig birtam magammal. Valami határtalan boldogság volt.

Annyira a hatása alatt vagyok még ma is, hogy alig várom, hogy újra átélhessem azokat a pillanatokat. A Kisfiam pedig lassan 9 hónapos :-)

2011. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jó olvasni a történeteiteket!Én is kb így képzelem,hogy milyen lesz majd végre pozítívat tesztelni!Remélem hamarosan átélhetem!:)
2011. dec. 20. 17:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi 9hónapig vártunk a pozitiv tesztre.Már 5napja késett a menzim,amikor reggel felkeltem és úgy éreztem meg kell csinálnom a tesztet.Reménykedni sem mertem a 2csikban,mert máskor is megtréfált már a szervezetem.Rezgett kezem-lábam még vártam hogy megjelenjen a csik.Borzasztó pár másodperc volt!!!Aztán megjelent az első csik,majd ugyanolyan erősen a második.Rögtön elkapott a sirás,berohantam a hálóba és felébresztettem a férjem,hogy TERHES VAGYOK!!!Szegény alig akarta elhinni,csak azt kérdezgette hogy biztos???:) Leirhatatlan érzés volt!

Kivánok neked is minnél hamarabbi pozitiv tesztet!9hkm

2011. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2. próbálkozós hónapunk volt, nemvárt előtt 3 nappal már nem bírtam magammal, muszáj volt tesztelni. Egész éjjel nem mertem wc-re menni, nehogy reggelre akkor már ne legyen meg a kellő hcg koncentrátum...:), így hajnal 5-kor már majd szétrobbantam.

Amikor csináltam a tesztet egyszerre éreztem azt, hogy biztos, hogy pozi lesz, és egyszerre azt, hogy hülye vagyok, hogy lehetne 3 nappal előtte pozi, meg úgy egyáltalán: én terhes lennék?


Aztán ahogy belemártottam...az egész csík rózsaszínbe borult, megjelent a kontrol-csík - és rögtön utána a tesztcsík, de első pillanatban vízszintesen.:O Meg is ijedtem, na mondom, kifogtam egy hibás tesztet, de abban a pillanatban nagyon határozottan függőleges lett a csík, én meg csak bámultam.


Kimentem az étkezőbe, leültem, csak néztem a tesztet, és vártam, hogy párom is ébredjen (5.15-kor kelt), de addigra én már eksztázisban voltam, ahogy belegondoltam, hogy az a 2. csík miért is van ott, hogy valaki van a pocakomban.:) Elbőgtem magam, közben nevettem, aztán megint bőgtem.

Így talált rám párom, amikor 5,15-kor kibotorkált nagy álmosan. Először azt hitte, negatív lett a teszt, azért vagyok kiborulva, mondta, hogy nézzük meg még 1x a leírást, hogy mit is jelent most ez a teszt-eredmény, de elbődültem, hogy dehát tudom, hogy mit jelent...baba van...

Ekkor egy kicsit hülyén nézett rám, majd poénosra vette a figurát, hogy nem baj, semmi baj nincsen, lesz egy babánk, ne sírjak...:))) Akkor már nevettem én is.:)


Egész nap utána eksztázisban voltam, más színben láttam mindent, csak a pocaklakómra tudtam gondolni.

Aztán délután olvastam az egyik fórumon, hogy az a teszt, amit én vettem, az nem is megbízható, fals eredményeket ad.

Na akkor elfogott a pánik, és még délután csináltam még egy tesztet X-epillel is, és rögtön csíkos lett.:)

Utána következő napokban még elsütöttem 1-et reggelente, mert persze látnom kellett, hogy erősödik-e a csík...:)))


Nagyon szép időszaka volt ez az életemnek, soha nem felejtem el ezeket az érzéseket. Tavaly aug.ban volt ez a tesztelés egyébként.:)


Remélem, neked is hamarosan részed lehet benne, majd te is írd meg, hogy mit éreztél pontosan!:)

2011. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!