Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitamint vagy teát,...

Milyen vitamint vagy teát, vagy valami mást tudtok mondani, ami elősegíti a teherbeesést? Ugy hallottam, valamilyen szerrel elő lehet segíteni. Ha jól tudom, anyukám anno E vitamint szedett.

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ezt szedtem annak idején meg folsavat.Vegyél Vita Caps Méhpempő kapszulát,az gyorsabb!Sok sikert!
2009. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A folsav fontos azt naponta kell szedni,de az e -vitamint elég 2 naponta,mert az felgyülemlik. Sokan esküsznek még a málnalevél vagy cickafark teára pé-ig,aztán utána meg apalástfűre. De van aki barátcserjét szedett(de azt nem nagyon ismerem). Én teázok meg folsavat és e-vitamint szedek.
2009. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!