Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavaly februárban hagytam...

Tavaly februárban hagytam abba a gyógyszer szedést lehetséges az hogy most zavarodik meg a pete érésem? Mert 9 napja késik. Kis görcsöléseket érzek mintha meg akarna jönni. Csináltam tesztet ami negatív lett.

Figyelt kérdés
De a mellem sincs bedagadva vagyis nem fáj annyira!!!
2008. márc. 27. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
És mindíg rendszeres volt a mensid? Lehet hogy baba, de lehet hogy más a problémád.Keressd fel a dokidat, ő többet tud mondani.Ennyi idő alatt azért csak kimutatná a teszt ha babát vársz.
2008. márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia igen! De a múltkor még előbb is jött meg mint kellet volna .De hétfőn csináltam a tesztet az lehet korai volt. És képzelt kb másfél hete minden reggel megy a hasam. Lehetséges hogy ez a tünet hogy terhes vagyok mert eddig ilyen nem volt!!!
2008. márc. 28. 06:56
 3/3 anonim ***** válasza:
szia én is így vagyok!!én áprilisban hagytam abba tabit.meg is jött minden hónapban.ám februárban és most kimaradt a menzim!tiszta kész vagyok.azt hittük babó,és nem!nekem is majd egy év szünet után őrült+.
2008. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!