Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március közepén hagytam abba...

Március közepén hagytam abba a fogi gyógyszert. Azóta 2szer megis jött kb32 napra. Júniusban kimaradt vagyis május 21-től semmi! Lehet a gyógyszer elhagyása miatt van így? Teszt negatív, sajna!

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet a gyógyszer elhagyása miatt. Megint felborult a hormonháztartásod és ezért is maradhat ki a menzeszed.

De ne aggódj mndenkinél más és más időben áll helyre.

Nyugi összefog jönni a baba ne izgul:)

Soksoksok sikert Neked!!!!!

2009. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.én áprílis elején hagytam abba 39napra megjott májusba azota semmi. teszt nekem is negatív. én hétfon megyek dokihoz. remélem minden rendbe lesz és mielobb jon a baba.
2009. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Mindenkinek,jó egészséget!!!!
2009. júl. 3. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok!Én is a klubhoz tartozok.Máj.4-én volt meg utoljára,junius teljesen kimaradt.miota elhagytam a tabit nem tudom követni a ciklusaimat.Pár napig nagyon fájt a hasam viszamentem ujra a dokihoz.kiderült uh vizsgálat alapján hogy PÉ-m van.most reménykedem,apával belehuztunk.
2009. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!