Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 honapja volt mehen kivüli...

Loliboli kérdése:

2 honapja volt mehen kivüli terhesseg miatt operaciom, eltavolitottak a bal petevezetekemet. Lehetseges hogy megint terhes vagyok? Nem vedekezzünk a baratommal. Ilyen keves idö alatt összejöhet megegyszer a baba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ige,egyik ismerősöm, is így járt! :-)
2011. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Ha egészséges a jobb oldalad, nincs elzáródva, akkor természetesen lehet!

Pozi lett a teszted?

2011. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg nem teszteltem,de gyanus elöjeleim vannak...csak remelem,ha pozitiv,nem lesz megint mehenkivüli :( 3as ikrekkel voltam mehenkivüli....majdnem belehalltam.
2011. dec. 21. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,én ugyanezem mentem keresztul méhenkívulim volt nagyon rosszul voltam és nekem is a bal oldal hiányzik.Még nem sikerult eddig teherbe esni.Nagyon is lehet hogy babas vagy,tesztelj és majd írd meg mi lett.Szorítok!
2011. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, szörnyü lehetett. Három baba méhen kívül...

NEm tudom, milyen érzés lehet, de az ellenségemnek se kívánnám.

Késik a mensid?

2011. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az együtt erzest.

Meg nem kesik,de ugyanaz az erzesem van,mint korabban...faj a mellem,es a hasam is alul,es sokkat jarok pisilni....nem tudom,lehet csak az miatt van,hogy meg gyogyulok.

2011. dec. 21. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!