Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy egy ciklusban...

Létezik, hogy egy ciklusban két peteérés van?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor azt ugy kell értenem hogy kétszer esik le a hőmérségletem jelentősen?És akkor esetleg ha összejönne a baba akkor lehetnének ikrek?Persze ezek mind csak feltételes káérdések:)
2011. dec. 22. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen :-)

Nekem ikreim lettek...pontosan ezért.Állandó nőgyógyászati vizsgálatokon vettem részt,naponta nézték UH-n, van-e peteérés?... és volt ám meglepi :-) 2 petéjű ikrek !

És a poén, 5 1/2 évesek most! kb.2 hete elmentem dokihoz, ritkán tudok menni tőlük bárhova is, erre mutatta a dokim, bal és jobb oldalon is van peteérésem... uhhhh!!! :-) , meglepődtem...gondolkodunk párommal a kis tesón , de megint beduplázunk , az érdekes lesz!

2011. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dejó!Gratulálok!
2011. dec. 23. 09:55
 3/5 A kérdező kommentje:
te hőt vezetsz?
2011. dec. 23. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem! Nem vezetek adatokat sehol.Én eü-ben végeztem,tanultam ,én érzem magamon abszolút a tüneteket.Félidő, kis vizesedés, kis hasfeszülés,szúr a balos oldalon,a tojásfehérje nyák, és volt abszolút megéreztem mikor vége 2-3 nap alatt ennek az érzésnek.Délután már kicsit megereszkedett a nacim,nem volt annyira szoros rajtam....Ez kimondottan szülés után változott meg nekem.Előtte a mensi előtti tüneteket észleltem jobban.De érdekes, hogy most 18.-ik napon voltam a dokimnál,az uh alapján a jobb oldalon a peteérés 1 nappal előbb. A bal oldalit éreztem én a ciklus alatt végig 2,8 mm volt az napon-este éreztem nagy szúrást,úgy lett ahogy a doki mondta.Na ezt azért nem éreztem külön-külön,és álmomban sem hittem volna ,hogy ez ismétlődik...

Egy ismerősöm akinek szintén ikrei vannak, velem 1 idős ő is,és az ikrek is, ő mondta,akartak kistesót,nagy család legyenek, de 3-babót akartak volna...fél az újabb terhességtől- majd végig feküdt az ikerekkel-- neki többször nézték, mindig 2 pete érése van...hihetetlen , gondoltam,nem az ,hogy nem hiszek neki,ez tényleg a természetben így lehet-e?... Most jövő hónapban megnézetem megint én is:-) És lehet mérek is hőt, mondjuk a hő nem biztos duplán jelentkezik! szerintem...

...sok sikert a további kommentelőknek is...Jó dolog az iker gyerkőc,elejétől fogva dupla öröm!!! én olvadoztam mikor pl.oviban anyáknapján 2 puszi ; 2 oldalról virág-2 piros papírszívet kaptam :-) ....

2011. dec. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lemaradt még tőlem,nem hittem :18 napon még peteérésem van,vagy lehet!!!...azért a kísérő tüneteim lehet már nem dominánsak, de azért itt is látszik,nem biztos fogamzásgátló módszer!!!

Mindig a 10-17napok között figyeltem jobban...Azt hittem jó a módszerem :-) Hááááát....cseles a tersmészet.

2011. dec. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!