Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? Nem merek...

Ez lehet baba? Nem merek bizakodni

Figyelt kérdés
még nem merek tesztelni... mindig rendszeres a menstruációm, ugyanakkor jön meg, és 4 napig tart, most is időben megjött de eltartott vagy 10-12 napig, és végig enyhe vérzésem volt, mintha nem is vér lenne, az én saját nődokim szabin van,egy flegma nő helyettesítette, aki csak megvizsgált és annyit mondott, hogy nem vagyok beteg...
2011. dec. 22. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megér egy tesztet. Nagyon nem hiszem, hogy bárki meg tudná mondani, hogy baba avagy sem. A teszt legalább egy támpont. Ha meg baba akkor meg említs meg a dokinak a vérzés dolgot. (egyébként vannak olyanok akiknek a terhességük alatt vannak menstruáció szerű tünetei) Minden esetre azért szorítok, hogy baba legyen. Ha esetleg tesztelsz azért írd ám meg az eredményt! :)
2011. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp teszt! Holnap reggeli első vizeletből. Ha negatív, ha pozitív a vérzést el kell mondanod a dokidnak. Szurkolok a pozitívért!
2011. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy most is időben megjött? Mikor volt az a most? Utolsó mensid első napja?
2011. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kb 2 hete volt!
2011. dec. 22. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!