Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vartam, nem is...

Tegnapra nem vartam, nem is jott, ma teszteltem, de negativat, joforman semmi tunetem nincs, enyhe cicifájáson kivul. Még reménykedhetek? Hasonlo helyzetbe valaki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem jön reménykedhetsz. Késik és fáj a melled is. Bíztató.
2009. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze! Azt mondják, hogy ha a teszt pozitív, akkor 99%,hogy terhes, ha negatív, akkor 50-50. Szóval ha tudsz menj el vérvételre vagy vizeletvizsgálatra, az már ki fogja mutatni biztosra, hogy terhes vagy-e.
2009. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szió! a legtöbb teszt csak a nemvárt utáni 3. napon mutat eredményt. hajrá, szorítok!
2009. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom. En nagyon nem remenykedek, mar nagyon reg varunk babara es sok csalodas ert.
2009. máj. 19. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!