Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkeseredtem! (Tegnap 3...

Elkeseredtem! (Tegnap 3 határozott +! Ma 3 határozott -! Járt már vki így? Lett baba?

Figyelt kérdés
Tegnap 3 különböző +lett,ma 3 különböző - lett.Felszívódott?Most melyik az igaz? Csütörtökre nem várom.Már eleve a múlt hónapban 3 napot késett,sosem szokott.28 naposak a ciklusaim.Akkor nem mutatott a teszt semmit,meg is jött rendesen.Jó,hogy 2 napom van még a nem vártig,de miért lett tegnap +?Ma miért -?Tüneteim nincsenek,csak fehér folyásom,a melleim csak nyomásra érzékenyek és aluszékony vagyok.Tegnap a mennyország kapujában jártam,ma már a pokoléban...:(
2009. máj. 19. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A negatív teszt sokszor fals, a pozitív soha:)

Ott biztosan baba van, ha egyszer kimutatta. Menj el dokihoz, és a vérvételen kiderül. Az Ő módszere pontosabb:))))

Drukkolok, de szerintem baba:)

2009. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már abba a tesztelést! A + nem téved. Én kettőt csináltam anno, a 2. olyan halvány lett, hogy alig látszott... Légy egy kicsit határozottabb, mert kemény lesz ez a 9 hónap...! :)
2009. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt velem a múlt hónapban... Késett ( soha nem szokott), majd két pozi, ill. két nega teszt után megjött. Itt örült velem mindenki, hogy 24 hónap után mégis összejött! Szerintem várj türelemmel, és pár nap múlva megint tesztelj. Nekem is azt mondta mindenki, h a pozi nem hazudik. Sajnos nálam nem jött be, de remélem csak én vagyok "más", és te babás vagy!!!!
2009. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a baba felszívódna, még akkor is + lenne a teszt, ugyanis a hormonok nem esnek vissza 0-ra egyik napról a másikra. Olvastam egy cikket régebben, hogy az elvetélt nők nagy része még 2 hónappal később is +at tesztelt.

Tehát egy esetleges vetélést biztosan nem mutatna másnap ki a teszt, emiatt ne aggódj!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, menj el nőgyógyászhoz, ő biztosat tud mondani.

2009. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!