Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr.9-én menstruáltam utoljár...

Febr.9-én menstruáltam utoljára, a hőm 36,8-37 között van. Tesztem negatív, voltam dokinál, aki nem látott még semmit egy kis apró pöttyön kívül. Amúgy mindent rendben talált. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
apró pötty? február 9? az már nagyon sok idő! Te akkor már vagy 7 hetes lehetsz. az apró pötty nem véletlen a petezsák volt?
2008. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
viszont a teszt meg nega? akkor ezt nem értem! Menj el egy másik dokihoz is! Mikor teszteltél?
2008. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hétfőn teszteltem.Azt mondta a pöttyre,hogy nem biztos benne,de szerinte nem baba,mert annak az apró pöttynek nem igazán kerek a formája.Ciszta nem lehet,mert azt mondta az nekem nincs.Nem értem akkor mi lehet.
2008. márc. 28. 15:01
 4/21 A kérdező kommentje:
Amúgy sosem volt rendszeres a mensim.
2008. márc. 28. 15:01
 5/21 anonim ***** válasza:
hány naposak a ciklusaid?
2008. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
menj el egy másikhoz, megadjam az enyém elérhetőségét, feltéve, ha pesti vagy.
2008. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hááát..6,5 évig szedtem a gyógyszert,előtte sem volt rendszeres,30-45 naposak voltak.Mindig változó.Amúgy azt mondta a doki,hogy vastag a méhnyálkahártya,azthiszem 11mm mondott.Az nem sok?
2008. márc. 28. 15:05
 8/21 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok,amúgy köszi,aranyos vagy!
2008. márc. 28. 15:05
 9/21 A kérdező kommentje:
Mindjárt megjön érzésem van,de egyéb más nincs.Annyit mondott még egyébként,hogy vagy nem sokára megjön vagy most van a beágyazódás..De akkor is mi az a pötty?Nem lehet mégiscsak baba?
2008. márc. 28. 15:09
 10/21 anonim ***** válasza:

A doki az ecserin vett diplomát? Megvastagodott méhnyálkahártya egy kis pöttyel eléggé terhességgyanús. Szerintem menj el egy másik dokihoz.

A tesztre nem mindig kell hallgatni, nekem is csak 6 hetes terhességet mutatott ki. A rendszeretelen ciklusnál (nekem is az volt) pedig előfordulhat, hogy bár elvileg 7 hetes terhes lennél, nem vagy csak kb. 5 hetes. Ugyanis ilyenkor a peteérés időpontja egészen eltolódhat. (Nekem is így volt.) Szóval mindenképp nézesd meg magad valaki mással.

2008. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!