Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25.-én menstruáltam utoljára,...

25.-én menstruáltam utoljára, gyengébb volt mint szokott és nem is tartott a szokásos ideig. Tesztet csináltam, de akkor negatív lett. A mellem feszül egy ideje, és rózsaszínes folyásom van, ami nem megszokott. Ezek lehetnek tünetek?

Figyelt kérdés
Néha hányingerem van, de bebeszélem magamnak hogy ettől meg attól lehet, mivel túl korai jelek lennének. De gondoltam megkérdezem a tapasztalt anyukákat mit gondolnak? :) Előre is köszönök minden választ!
2008. szept. 10. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek bizony lehetnek tünetek.Javaslom,hogy csinálj mégegy tesztet!Szurkolok neked!2.gyermekét váro anyuka!
2008. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!