Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2napja teszteltem negatív...

2napja teszteltem negatív lett bár éreztem hogy valami nincs rendben szept.20-án menstruáltam utoljára. Tegnap ota erös hasi szurásom volt (hasam alján) nagyon rossz volt nem éreztem még ilyet. Mi lehet? össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy a közelgő mensidet érzed, ezért szúrt a hasad. Nekem minden hónapban napra pontosan jön meg, szept. 3-án, okt.3-án stb... Neked mikor kellene megjönnie?

A teszteléssel még várj pár napot. Ha nem jön meg a mensid, próbálj újra tesztelni, vagy keress fel egy nőgyógyászt.

Majd írd meg, hogy babás lettél-e, vagy sem! Kíváncsi vagyok!

Sok sikert kívánok és minden jót!

2008. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát a menstruáció előtt görcsölni szokott a hasam de nagyon!!! most viszont szúrást érzek ami nagyon kellemetlen.. hát már megkellett volna jönnie. szept. 20.-án jött meg utoljára
2008. okt. 18. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is szeptember 20.-án volt utoljára és a teszt már ezen a héten kedden kimutatta a +-at. Nekem is görcsölni szokott, mostmár viszont szurkál néha-néha. Tesztelj pár nap múlva újra, még van esélyed a babára. Sok sikert!
2008. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképpen várj még pár napot a teszteléssel.

És ha megvan az eredmény, tudasd kérlek velünk is, kiváncsian várjuk!

Sok sikert kívánok!

2008. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés!! pénteken tesztelek majd szolok!
2008. okt. 20. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!