Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után hány héttel...

Peteérés után hány héttel láttott nektek valamit az orvos a uhn?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A hetediken látta a petezsákot először. A kilencediken mentem legközelebb, ekkor már volt szívhang is. :)

-14 hetes kismami-

2009. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint peteérés után 7 héttel láttta a petezsákot vagy az utolsó mensitől számítva 7 héttel?
2009. máj. 19. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó mensimtől számított 7 hét múlva. Magyarul 7 heteske voltam akkor.
2009. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolso mensitol szamolva 5 hetesen es 5 naposan voltam uh-n, meretet tekintve akkor mar 5hetes es 6 napos volt gep szerint, tehat egy nappal korabban volt valszeg peteeresem, mint a nagykonyv szerint kellett volna.

Viszont mar akkor pulzalt a szive. A doki meglepodott, azt mondta, hogy altalaban csak kesobb latni, uh elott fel is keszitett, hogy valszeg meg nem lesz szivhang, ne lepodjek meg. Megis volt.

Az biztos, hogy nem korabban fogadt baba volt, akkor epp emlekeztem, hogy mikor voltunk egyutt.

2009. máj. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!