Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A feltételezett beágyazódás...

A feltételezett beágyazódás idején érezni az átlagnál erősebb fáradtságot, álmosságot?

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

De igen nálam így kezdődött. Órákat aludtam, és este ugyanúgy tudtam aludni. Egy normál főzést nem bírtam végigállni, mert estem össze a fáradtságtól. Bárhol el tudtam aludni, és nagyon fáradtnak éreztem magam. Még most is alszom napközben, mert rámjön, és nem bírom tartani a fejem.

11 hetes kismama

2008. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most voltam szabin, eleget pihentem, szabi végén akcióztunk, akkor volt peteérésem, és 3. napja egyszerűen alig bírok fennmaradni, most is majd elalszom. Lehet persze, hogy csak a fronttól van... Örülnék neki, ha sikerülne...
2008. márc. 28. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Én az első pár hetemben hánytam a munkahelyemen mindentől, de csak képletesen...Undorodtam, a közös törülközőtől és mindentől amihez a munkatáraim is mjeg én is hozzányúlunk.Az igénytelen férfiak..hjaaaj..na mindegy.aztán éjjel nappal alidtam volna, mindig feküdtem aztán kezdődött a hányás korszak 7. héttől a 15.-ig.Jaaa és a mellfeszülés elég hamar elkezdődött. :oD

Nincs jobb érzés, mint az amikor tudod,hogy fejlődik benned egy kis élet :oD

Remélem sikerül nektek is és hamarosan te is érzed majd a 17. héttől a mozgásokat:oD

21 hetes kismami

2008. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pár hetes terhesen azt hittem beteg vagyok. Állandóan fáradt voltam, már 21h-kor lefeküdtem aludni, s 13 óra alvás után is, folyamatosan fáradt voltam. rendszeresen elaludtam buszon, munkahelyen, stb.. :-) nálam ez az álomkór a 14 hét után múlt el..
2008. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam ezzel kezdődött.
2008. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Persze még nem reménykedem, de furi ez az álomkór így, hogy egy átmulatott vagy átvirrasztott éjszakám sem volt...
2008. márc. 28. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!