Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pánikbetegség és gyerek...

Pánikbetegség és gyerek vállalás. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Én egy 26 éves lány vagyok, pánikbetegségben szenvedek. Nagyon szeretnék kisbabát de tele vagyok félelmekkel a terhességet illetően és a felelősséget is nehezen bírom. Hála a jó égnek a párom kiáll mellettem és mivel ő is nagyon szeretne kisbabát, valami megoldást kellene erre találni.

Van köztetek olyan aki, így vállalt babát?


2011. máj. 29. 18:10
 1/10 sumergo ***** válasza:
Kezeltesd a pánikbetegségedet, és majd aki kezel, megmondja, mi a megoldás! Gondolom az sem mindegy mennyire vagy beteg.
2011. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én.

Most 9 hónapos a kislányom. Nekem másfajta pánikbetegségem van, az idegen emberektöl félek. Az utcára csak kísérettel megyek ki, mert ha hozzám szól valaki ismeretlen, rosszul leszek.

A férjem és családom is tudatában volt ennek. Férjem mai napig kísérget minket gyerekorvoshoz (sok az ismeretlen kisgyerekes a rendelöben) a babával. A hivatalos ügyeket postán intézem.

Ez másféle mint a tiéd, mármint ezzel rosszabb együtt élni.


Te mitöl félsz konkrétan?:) melyik része a terhességnek kelt benned pánikot? Szívesen beszélgetek veled, ha gondolod:)

2011. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

[link]

Én is pánikbeteg vagyok és már próbálkozunk a babával!!!

2011. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első linknél a 2. oldalon olvasd el a válaszaimat, természetes gyógymód pánikbetegségre, kb. 6-7 db. válasz!!!
2011. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy annyi orvosnál voltam már de egyik sem használt. Azon gondolkodom, elmegyek még egy pszichológushoz.

Az én pánikbetegségem abban nyilvánul meg, hogy nem bírom a tömeget, nem érzem magamat biztonságban az ismeretlen helyeken, kiszolgáltatottnak érzem magam,és ezekhez hozzátársul igen erős hányinger és ájulás közeli érzés. Lényegében egy selejtnek érzem magam.

Sokan mondják egy baba lehet megváltoztatna de félek a hányásoktól, a szüléstől(azt hiszem hogy belehalok), vagy elájulok szülés közbe és vmi nagy baj lesz.

Nagyon szeretnék babát, vágyom rá és sokat is álmodom róla. Örülnék ha valaki tényleg beszélgetne velem erről...

2011. máj. 29. 18:24
 6/10 sumergo ***** válasza:

Mégis milyen orvosnál voltál pánikbetegséggel? Alapból nem pszichológus foglalkozik az ilyen betegekkel? Bocsi, nem tudom szerencsére! Azt viszont igen, hogy barátnőm palija is ilyen volt, és őt pszichológus kezelte, és meg is gyógyult teljesen.

Sok sikert!

2011. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Selejtnek érzed magad? Ezt sürgősen felejtsd el! Attól, hogy pánikbetegséged van ne érezd magad így. Szeresd magad úgy ahogy vagy!
2011. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam kineziológusnál, pszichológusnál és pszichiáternél. Az utóbbi azért nem működött mert ellene vagyok a gyógyszereknek, és bár elkezdtem szedni egy fajta gyógyszert amit felírt,de már első nap rosszul voltam tőle. Hányingerem volt és mintha az agyam is eltompította volna. Így oda nem is mentem vissza. Valószínűleg a pszichológus lesz a jó, egy másik mint akinél előzőleg voltam mert azt én csesztem el. Elnéztem az időpontot és oda sem mentem vissza.
2011. máj. 29. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

omline pszichológus, skypen lehet vele beszélgetni!!!

2011. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok,pánikbeteg és anya.


Nehéz,de a kisfiam rendkívül jó terápia,hisz sokszor akadnak olyan helyek,helyzetek amikor előtör bennem a pánik,de muszáj leküzdenem,mert ott a pici,mellette nem "engedhetem" meg magamnak ezt a "luxust".


Írtó nehéz.....Ezt csak az tudja aki benne van.

2011. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!