Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek teherbeesni...

Sikerült valakinek teherbeesni hosszú (40-50napos) ciklussal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm 14 hetes terhes és 45-60 napos ciklusai voltak. 7 hónap próbálkozás után jött össze nekik, viszont kértek orvosi segítséget a ciklus szabályozásához.
2011. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Menje el endokrinológushoz, aki csináltat hormonvizsgálatot.

Lehet, hogy mákod lesz és anélkül is sikerül, de én a helyedben kivizsgáltatnám magam.

Én is ezt tettem, pedig rövidebbek a ciklusaim. Nem is volt peteérésem.

2011. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is ismerek olyat akinek sikerült ilyen hosszú ciklussal!bár egy kicsit tovább próbálkoztak mint az átlag(1.5év)
2011. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 havonta jött meg mindig is. Nem is figyeltem pontosan mikor csak akkor jutott eszembe amikor már 2 hónap eltelt, hogy hamarosan biztosan meg fog jönni. 9 hónap jött össze a baba de csak annyit tettünk érte, hogy nem védekeztünk. Orvosnál sem voltam mert úgy voltunk vele, hogy ha jön jön, ha nem nem, sok tervünk volt még. Szülés után szó nélkül beállt a ciklusom 30-35 naposra. Már a második babát várom aki 3 hónap alatt jött össze. A 3. hónapban ovu tesztet használtunk, végülis ennek segítségével elsőre sikerült.

Szóval sikerülhet persze, hajrá!!

37 hetes kismama

2011. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm a válaszokat!

Úgy örülök, hogy ezek szerint van esélyem a nélkül, hogy orvoshoz kéne menjek!!!

Kedves első! Nem tudod véletlenül, hogy mivel sikerült szabályozni a barátnőd ciklusát??? Én barátcserjét szedek lassan egy hónapja.

2011. dec. 27. 21:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Gratula a babához :) Nemsoká itt a szülés ideje :) Könnyű, gyors szülést kívánok neked!!!!
2011. dec. 27. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
En is szedtem baratcserjet (50-60 napos ciklusaim voltak), de az sztem nem röviditi le. Azt mondjak, 3 honap kell, hogy kifejlödjön a hatasa. En emellett ittam kecskeruta teat is, mert PCO-m van. Novemberben született a kislanyunk :-) en mindenkepp elmennek orvoshoz, hogy tudjam, hanyadan allok, de ha van vmi (mint pl. nalam) nem nyulnek rögtön a mesterseges ovulacioserkentö gyogyszerekhez, hanem gyogynövenyek, teak, ilyesmi es ha igy egy ev alatt sincs semmi, akkor jöhet a többi. Mi igy csinaltuk es nem volt szükseg gyogyszerre :-) hajra, sok-sok sikert!!!
2011. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!