Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha semmi gond nem volt,...

Ha semmi gond nem volt, mégsem sikerült hosszú ideig, akkor hogyan sikerült mégis teherbeesni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hál' Istennek nálam, mint utólag kiderült, csak az agyi blokk volt a probléma. Rágörcsöltem a babatémára. Ez tartott 2 évig (nekem legalább 5-nek tűnt). Mikor már totál meggyőztem magam arról, hogy én meddő vagyok, utána már nem paráztam a "bizonyos napok" miatt. Aztán fél év elteltével megtörtént a csoda, és mára már én is anya lehetek.
2011. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Lehet,hogy korábban épp nem jó időkben voltatok együtt a pároddal.

De ne is ezen rágódj, hanem annak örüljetek hogy sikerült! Sok boldogságot!

2011. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia.nekünk 8 hónap után jött össze a baba.velünk is minden rendben volt egészségileg csak nagyon rágörcsöltem,minden szexél csak az volt a fejemben hogy na most sikerült.na most sikerült.aztán egy idő után úgy voltam vele majd jön ha jönni akar.és egyből sikerült.2 hónapos kisfiú anyukája
2011. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vettem egy rugdalozót (ami nagyon teteszett), hazavittem, kimostam, száradás után százszor áthajtogattam, szagolgattam:D.Tudom nagyon nevetségesnek hangzik, de bevált...:DDD.
2011. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 év után feladtam, nagyon szomorúan, de próbáltam úgy felfogni, hogy ennek így kell lennie, nem lehet gyerekem és kész.

Rá 1-2 hónapra késett. A leggagyibb tesztet vettem, mert már annyi pénzt elköltöttem tesztekre, ráadásul nem reggel, hanem délután csináltam meg, minden mindegy, úgysem vagyok terhes - alapon. És pozitív lett.

Ma már 6 hónapos a kislegény.

Ne görcsölj rajta.

Sok sikert!

2011. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!