Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 érzékenységű tesztel a...

10 érzékenységű tesztel a peteéréstől kb.17 napon, délután 2 órakor csinált teszt, amihez éppen csak pár csepp vizelet jött, mennyire adhat igazi negativat? Az hogy kevés volt a vizelet, ami jött befolyásolja az eredményt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kevés volt a pisi,reggeliből legyen,de ne pár csepp!

2009. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy pont nálad akadok ki, de olyan sok ilyen tipusú kérdés van. Miért nem bírtok reggelig várni és jó sok pisit összegyűjteni( a hugyhólyagban), hogy biztos elég legyen? Így csak elpocsékolsz egy tesztet és feleslegesen idegesíted magad.
2009. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jogos! :) igazad van, de nem bírtam várni , csak arra voltam kiváncsi, hogyha kevés vizelet jön az befolyásolja-e az eredményt
2009. máj. 20. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Befolyásolhatja, mert lehet, hogy nem itatódott át rendesen a teszt.
2009. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Átitatódott, mert rendesen megjelent a controllcsik. Csak a vizelet minősége és koncentrációja miatt kérdeztem.
2009. máj. 20. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Na,mi lett a reggeli teszt eredménye,ha kiváncsiskodhatok?
2009. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy kiváncsiskodsz :), de még nem csináltam. Gondoltam várok vasárnapig, hétfőig és ha addig még mindig semmi, akkor csinálok még egyet. Mert lehet csak 1héttel késöbb volt pém. Akkor viszont vasárnap jön meg. Akkor megjön, mert férjem nem volt itthon abban az időben és akkor nem jöhetett létre terhesség. Csak amikor dokinál voltam és megnézett uh-n , azt mondta, hogy peteérésem van és rajta, húzzunk bele. Akkor még itthon volt a párom. Szóval azért gondoltam, hogy 17-napon vagyok a megtermékenyüléstől. Na gondolom, most jól összekevertelek :)
2009. máj. 22. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!