Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy valami hormonprobl...

Lehet, hogy valami hormonproblémám van? Nagyon megnyúlott az utóbbi két hónapban a ciklusom, de nem vagyok terhes.

Figyelt kérdés
Görbém: [link] PngMiért ilyen magas a hőm még mindig? Ötletek??
2009. máj. 20. 19:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a tegnapi és mai "vérfolt", csak kevés barna valami, csak ilyent ott nem lehetett választani..
2009. máj. 20. 19:21
 2/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem vagy terhes? Miért vagy ennyire biztos benne?

Ha tuti, hogy nem baba, akkor esetleg lehet sárgatest ciszta, az fenntartha a hőt, és nem is jön meg.

De inkább dokival konzultálj, ezt tényleg csak ötletként fogd fel!

Okosabbat sajna nem tudok...:(

2009. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocsi!

"Fenntarthatja"

2009. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

onnan gondolom, hogy nem vagyok terhes, hogy hétvégén csináltam szombat délután tesztet és negatív lett...

a ciszta az csak úgy hip-hop lesz?

egyébként decemberben hagytam abba a fogigátlót, lehet attól van ez most?

bár a görbém alapján (ahogy nézegettem más oldalakon) akár terhes is lehetnék..

2009. máj. 20. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ovu után visszamaradt sárgatest alakul át cisztává, csak ez tolja ki a mensit, és tartja fenn a hőt. Nekem volt, hogy ezért nem jött meg, de aztán felszívódott.

De mivel volt egy kis barnázásod, szerintem inkább babára hajaz a dolog...

Próbálj egy reggeli tesztet ellőni, akáb már holnap.

A múlt hónapban is hosszú volt a ciklusod, lehet, hogy a peteérésed tolodott ki, azért volt még a szombati teszt nega.

Vagy, a gyógyszer elhagyása kavart be, és "bolondította" meg a ciklusodat.

Na, kifogytam.

:)

2009. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Basszus, már nem tudok írni!

:)

"akár"

2009. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi hogy válaszoltál! :)

egyébként semmi babás tünetem nincs, csak fáradtabb vagyok, mint szoktam...

és ez a ciszta ez valami rosszabbra is fordulhat? ha nem szívódik fel?

2009. máj. 20. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, én úgy tudom, az esetek döntő többségében felszívódik, nem nagyon hallottam olyat, hogy ezt a fajta cisztát kiműtik.

Ha az is (amit nem hiszek), tuti pikk-pakk felszívódik!

De ezen még csak ne is gondolkozz!

Szerintem inkább baba, vagy a gyógyszer elhagyása miatt van.

Esetleg a babatervezok.otthona.net oldalon elküldheted Leónak a görbéd, hogy értékelje ki neked!

Ő biztos okosabbat tud mondani!

De én erőltetném azt a tesztet....

2009. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy éven belül ha abbahagyod a gyógyszert, lehet ilyened. Tapasztalatból mondom sajnos, mert engem is megőrit, hogy ugyanúgy vagyok, mint Te, és igazából nem tudom az okát, csak ezt a magyarázatot kaptam, mikor megkérdeztem a dokit.
2009. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem úgy tűnik, hogy nem akkor volt pé-d, amikor a program behúzta, hanem később. (én még soha nem láttam olyat, hogy a ciklus.hu jó helyre húzta volna) tehát vagy leesik a hőd, és akkor mensi lesz, vagy babás vagy, de korán teszteltél.


szerintem próbáld meg a [link] -on bevinni ezeket a hőket, hátha ott kicsit valósabb pé időpontot mutat. szerintem a 33. nap körül volt, de nem vagyok szakértő... és cisztára szerintem egyelőre ne gondolj :)

2009. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!