Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? A vilagon...

Mi lehet a baj? A vilagon mindennél jobban szeretnénk a férjemmel kisbabát

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kétségbe vagyunk esve,május ota probalkozunk a babával, de még eddig semmi. Egy évig sedtem fogamzásgátlot,aprilisban abbahagytam,a menstruáciom nemállt helyre májusban a nogyoszom felirt egy duphaston nevu tablettat arra hagyatkozva h helyreállitja a menstruáciom,es h segit teherbe esni, allergiás kiutések jottek tole az arcomon ami csipett és viszketett es csunya volt.két honapig szedtem 10 napot...rogton hivtam a dokit h mit tegyek erre o hagyjam akkor abba...utana egy ismeros doktorno baratnom tanacsára orvost valtottam,o rogton kivizsgallt, hormontablazatot csinált vérbol, minden ami kell.Utoljára szeptemberben kaptam egy injekciot h megjojjon, attol volt egy kis mensim...azota seemmi...a tesztek rendben,állitolag minden rendben,aztmondta nemérti miért nem áll helyre a mensim...de aztmondta h attol még teherbe eshetek...A férjem szintén rendben...Nemértem...kérlek segítsetek..ha valakivel tortént hasonlo írjatok kérlek h mit tegyek,elore is koszonom a valaszokat!



2011. dec. 28. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne ess kétségbe,velem is ugyanez volt.

Nekem sem rendszeres és így mindkét gyermekemre egy évet kellett várni,mire összejött.

A lényeg,hogy nem kell görcsösen akarni,úgy fogd fel,hogy majd jön,amikor akar.Addig is próbáld meg lefoglalni valamivel magad és ne stresszelj.Ha egy év után sem jön össze,akkor újra doki.Addig is drukkolok neked!

2011. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeres mensi mellet 2 év alatt sikerült a gyerek projekt, amikor éppen feladtam. Teljesen más dolgokba éltem bele magam, a gyerekre nem is gondoltam.
2011. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia koszonom szépen a válaszod...azert ez kicsit megnyugtat:-)
2011. dec. 28. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen rendben volt a ciklusom,28 napos.Mégis 9 hónap után sikerült teherbe esnem.Először nagyon rá voltam görcsölve,nem is sikerült.Aztán mikor már úgy voltam vele hogy úgyis megjön egyszer csak nem jött meg.Akkor meg annyira hihetetlen volt hogy csak 3 nap késés után csináltam tesztet,de akkor is csak egy ideig bámultam.Hogy úr isten sikerült.Ne ess kétségbe sikerülni fog nektek is. :-)
2011. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Milyen hormonokat néztek neked? Nekem csak endokrinológus tudta rendesen megnézni a hormonjaimat, nődoki annyira nem ért hozzá.

Ha nem akarsz a csodára várni, próbáld meg te is az endodokit.

2011. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vért vett és egy A4es lapon bejolgette h milyen hormonokat akar megnézni, és kozben mikorben jelolte magyarázta h milyen hormonra lesz kivizsgálva a vérem...még kérdezte is tolem h voltam e endokrinologian, mert ha nem akor kivizsgaltatja a hormonokat...es minden eredményem jo lett...de a menstruáciom még mindig nemállt helyre...Utoljára mikor voltam, azaz dec 2-án azt mondta h o megprobálná kicsit felébreszteni a petefészkemet,hogy kapok valami tabit, aztan egy injekciot, es h elmegyek ultrahangra és h o fogja megmondani h mikor legyek egyut a parommal es h mikor ne...meglatjuk h mi sul ki belole..kisse tanácstalan vagyok, mivel ez lenne az elso babánk, 22éves vagyok, és még álmomban sem gondoltam volna h ilyen nemegyszeru folyamat lesz...félek h nemlehet gyerekunk...bar a doktorno aztmonta h ilyen teren aggodalomra nincs ok, csak legyunk turelmesek, ís h o minden tole telhetot megtesz...de hat mint ti is tudjatok turelmesnek lenninem konnyu foleg ha a 33éves baratnomnek egyre sikerult és akkor kezdtek el probalkozni mint mi, és olyan boldogan kozolte velem h képzeld terhes vagyok, és te?...eltudjatok képzelni milyen nehéz volt ere valaszolni...
2011. dec. 29. 07:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen vannak akiknek egyszerre sikerül.Én is 25 voltam,mégis 9 hónap kellett hozzá.
2011. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem írnád le a hormoneredményeidet?

2011. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia.

Sanos nemtudom oket, csak anyit tudok h rendben vannak,de ha tudsz segiteni akkor elkerem, jovo heten ugyis megyek

2011. dec. 30. 23:56
 10/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Mindig kérd el a leleteidet, lehet, hogy később még kellenek. :-)

És itt is vagyunk páran, akik már láttak néhány hormonlabor eredményt. :-)

2011. dec. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!