Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hanyadik napon erdemes elkezde...

Hanyadik napon erdemes elkezdeni az LH-tesztelest?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a ciklusom 4. napjan, alapesetben 28 napos.

Regebben mertem a homet kb fel even at, akkor a 10-12. napon volt peteeresem, de azota szultem, sokaig nem menstrualtam, szoval valtozhatott a dolog. Ot honapja van ismet mensim, de nem olyan pontos 28 napos, mint baba elott volt, hanem vagy korabban jon meg 1-3 nappal, vagy kesobb.

Ebbol gondolom, hogy ha van is peteeresem, akkor is nehez lenne megtippelni, hogy mikor.

Ebben a honapban elkezdtem homerozni is, viszont a fiam ebredesetol fugg, hogy mikor tudok merni, o hajnali kelo, neha negykor ebreszt, neha hatkor, neha mar ejszaka is fel kell hozza kelnem par percre, szoval a homerozesre most nem epithetek, mert nem igazan van rendszer a meresekben.

LH-tesztem van boven, mert olcson szereztem.

Szerintetek mikor kezdjem el nezni? Naponta egyszer eleg?


2009. máj. 21. 05:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Naponta elég egyszer tesztelni a délutáni v. esti órákban. A biztonság kedvéért kezd el a 8. v. 9. napon. Viszont lehet, hogy igy két dobozra /2*5 db/ lesz szükséged.
2009. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezd el a 8.napon. A neten pl. teszvesz oldalon tudsz venni LH tesztet ott darabja egy 100-as,én is ott vettem és nagyon jó,meg persze anyagilag se mindegy:-)
2009. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Akkor hétfőtől tesztelni fogok, nagyon bízom benne, hogy van már normális peteérésem, mert korai kistestvért szeretnénk. :-)

LH tesztből már bevásároltam. Én külföldön élek, itt kerestem ebay-en és találtam olcsón. Átszímítva kb 85 ft egy darab, 10 darab van egy csomagban. Rendeltem két csomagot, szóval tesztem van bőven.

2009. máj. 21. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!