Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kezdtem el használni...

Tegnap kezdtem el használni az ovu tesztet (7. nap) de még neg. Volt. Akkor a mai napot hagyjam ki és holnap teszteljek újra vagy most már folyamatosan kell?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kell,mert nem tudhatiod,hogy mikor lesz pozitív,van akinek 2 napig az,de olyan is van akinek egy napig(nekem is csak egy napig volt nagyon erősen pozitív) ugyhogy folytasd és akkor se hagyd abba,amikor pozitív mert az azt követő első negatív napon van pé.
2009. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. máj. 21. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyettertek az elso valaszadoval. Nekem is csak egy napig volt pozitiv aztan masnap visszament negativba. Ha nem teszteltem volna akkor bizony elszalasztom. Ez volt mult honapban a cilusom 12-dik napjan es ra 14 napra meg is jott sajnos. :( Most mar a 14-dik napon vagyok de meg mindig negativ. Biztos hosszabb ez a ciklus. Pozitiv tesztet kivanok neked kb. ket-harom het mulva!!! :)
2009. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ebben a honaopban elöször tesztelek, a 13 és 14. napon pozitiv volt (tegnap), de elötte is látszott a vonal de az neg-nak számit, ma kiváncsi vagyok hogy neg lesz e, mert ma is együtt leszünk, nekem szépen mutatja.
2009. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!