Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után vagyok 16....

Inszemináció után vagyok 16. napon. Tesztem negatív, utrogestant szedek. Vajon attól nem jön meg?

Figyelt kérdés
Dokim azt mondta, hogy a 18. nap teszteljek, de már nem bírtam. A nemvárt mensim napján és másnap barnáztam kicsit, azóta semmi. Tünetem semmi, csak néha fájdogál a hasam. Még nem mertem abbahagyni az utrot, szerintetek lehet még esélyem?
2011. dec. 30. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az inszem utáni 14. napon teszteltem és akkor már pozitív volt. Valszeg nem vagy terhes.

Az utrogestantól nem jön meg. Ha majd abbahagyod (mikor a doki mondja, akkor kell abbahagyni), akkor utána hamar meg fog jönni.

Hányadik inszemed? Első?

2011. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, első.
2011. dec. 30. 15:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma megjött, a 17. napon, az utro mellett is. ):
2011. dec. 31. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!